Nie żyje Adam Jóźwiak. Dziennikarz miał zalewie 32 lata. “Ta wiadomość zmroziła cały zespół”

Dopiero co zaczął nową pracę, był pełen ambicji, pomysłów. Niestety, żadnego z nich już nie zrealizuje. Adam Jóźwiak, lokalny dziennikarz z Torunia, zmarł nagle w wieku zaledwie 32 lat. Młodego mężczyznę żegnają pogrążeni w smutku współpracownicy. “Jeszcze dwa tygodnie temu świętowaliśmy start naszego portalu” — wspominają.

O śmierci Adama Jóźwiaka informuje portal “Dzień dobry Toruń”, z którym mężczyzna był związany przez ostatnie cztery lata, i portal kujawy-pomorze.info, w którym zaczął pracować przed zaledwie kilkoma miesiącami. Na pracowników obydwóch redakcji wiadomość o śmierci Adama spadła w poniedziałek, 11 września, niczym grom z jasnego nieba.

Toruń. Nie żyje dziennikarz Adam Jóźwiak

“W poniedziałek w mediach społecznościowych pojawiła się informacja o śmierci Adama. Rozmawialiśmy z nim jeszcze w weekend. Zapewniał, że już wkrótce wypoczęty wraca do pracy” — piszą dziennikarze ddtorun.pl.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *