Za darmo powiększyli jej usta. “To najgorsza rzecz, jaka mi się przydarzyła”

Wygrana w internetowym konkursie miała być dużym wyróżnieniem, a okazała się przekleństwem. 28-letnia Jessica wygrała zabieg darmowego powiększenia ust, ale takiego efektu pracy “specjalistki” nie spodziewała się nawet w najgorszych koszmarach. “To najprawdopodobniej najgorsze, co mnie w życiu spotkało” — mówi i ostrzega inne internautki.

Jessica Cailey Burko w konkursie na Instagramie wygrała darmowy zabieg powiększenia ust. Gdy zobaczyła wyniki, myślała, że los się do niej uśmiechnął. Ale niemal od razu po ostrzyknięciu ust zaczęła żałować, że się na to zdecydowała.

Wygrała powiększanie ust. Od razu tego pożałowała

28-letnia kobieta pokazała swoim obserwatorom na TikToku, jak wyglądała tuż po wyjściu z gabinetu. Wargi Jessiki były okropnie opuchnięte i dwa razy większe niż dotychczas.

— Bardzo bolało, co było dziwne, bo wiem, że nie powinno — opowiadała kobieta, pokazując internautom swoje wielkie usta. — To najprawdopodobniej najgorsze, co mnie w życiu spotkało — dodała na kolejnym filmiku.

@jessicacaileyburko Be careful who you go to. #fyp #cosmeticnightmares #trending ♬ original sound – Jessica Cailey Burko

Jak wspomina, spuchnięte miała nie tylko usta. Kilka godzin od zabiegu zaczęła także puchnąć jej cała twarz. Jessica do teraz nie wie, co dokładnie się stało. Najprawdopodobniej jej organizm zareagował alergicznie na któryś ze składników użytych podczas wypełniania ust.

28-latka apeluje do internautek. “Bądź w 100 proc. pewna”

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *