Obracają się w luksusach, a zawodzą w kadrze. Tak “wożą się” Lewandowski, Krychowiak i reszta

Reprezentacja Polski kolejny raz zawiodła kibiców. Mimo że mamy w składzie zawodników grających w uznanych europejskich klubach, to nasza kadra prawie domyka tabelę grupy eliminacyjnej do Euro 2024. A gadżetów i dobrych aut na co dzień im nie brakuje.

Robert Lewandowski w meczu z Albanią nie poradził sobie w pojedynkach z defensywą rywali. Kapitan reprezentacji Polski na początku nowego sezonu nie znajduje się w optymalnej dyspozycji.

Na samochody jednak nie ma co narzekać. Zarówno podczas pobytu w Monachium, jak i Barcelonie, poruszał się m.in. ekskluzywnym Bentleyem Continentalem GTC. Po przeprowadzce doszło do zmiany rejestracji. Cena takiego auta? Ponad milion zł. Jego “służbowym” samochodem w Katalonii stała się Cupra Formentor VZ5. A w przeszłości kapitan naszej kadry używał m.in. Porsche 911 i Ferrari F12 Berlinetta.

Czym jeżdżą piłkarze reprezentacji Polski?

Grzegorz Krychowiak lubuje się przede wszystkim w modzie oraz zegarkach i choć rzadko pokazuje swoje samochody, również preferuje droższe auta. W przeszłości korzystał również z Bentleya Continentala, ale i rzadkiego Fiskera Karmy, któremu zakupił już dekadę temu. “Jednak chyba najciekawszym jego autem jest arystokratyczny Aston Martin Rapide V12” — relacjonuje “Auto Świat”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *