Lara Gessler szokuje na salonach. Przyszła w samych majtkach!

Lara Gessler słynie z wyszukanych i odważnych kreacji. Tym razem córka Magdaleny Gessler naprawdę zaszalała i na salonach pojawiła się w samej bieliźnie. Na czarny stanik zarzuciła tylko krótką skórzaną kurtkę, która w ogóle nie zasłaniała elastycznych majtasów.

Lara Gessler jest córką słynnej restauratorki Magdy Gessler i Piotra Gesslera, który zmarł 27 sierpnia 2021 r. Lara poszła w ślady swojej mamy i też zajmuje się gastronomią. Prowadzi popularną w stolicy cukiernię, wydaje także książki kulinarne i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych.

Lara rzadko pojawia się na salonach, ale jeśli już gdzieś wpadnie, zawsze przykuwa uwagę swoimi stylizacjami. Tak było również ostatnio.

Lara Gessler brylowała tylko w majtkach

Lara Gessler spełnia się nie tylko jako właścicielka cukierni i żona, ale również jako mama dwójki dzieci. W październiku 2020 r. Lara i Piotr Szeląg powitali na świecie córkę Nenę, a we wrześniu zeszłego roku synka Bernarda.

Zaledwie kilka miesięcy po porodzie drugiej pociechy Lara chwaliła się swoim płaskim brzuchem i zdradziła, że korzysta z porad fizjoterapeutki uroginekologicznej, której praca polega na m.in. “dbaniu o ochronę krocza”.

Jej wyznanie bardzo poruszyło internautów, ale jak widać, konsultacje się opłaciły, bo młoda Gessler ma brzuszek jak nastolatka, która porody ma przed sobą.

Lara pojawiła się na imprezie magazynu “Vogue” i postanowiła wyeksponować swoje atuty. Na galę przyszła tylko w rajstopach i elastycznej czarnej bieliźnie. Pazura dodała jej czerwona skórzana kurtka, która jednak nie zasłaniała wysokich majtek. Nogi Lary prezentowały się pięknie, trzeba jednak przyznać, że do takiej kreacji nie tylko długie i zgrabne nogi są potrzebne, ale również odwaga.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *