Tak Mentzen i jego “goryl” potraktowali dziennikarkę “Faktu”! Najpierw uśmiechy, a potem…

Tysiące uśmiechów, uścisków dłoni i zdjęć ze zwolennikami – przez ok. półtorej godziny lider Konfederacji Sławomir Mentzen po wiecu w Poznaniu był do dyspozycji osób, które go popierają. Jednak już chwilę później wyszła z niego buta i zupełny brak kultury. A wtórował mu jego pomocnik, który powinien się wstydzić swojego zachowania wobec dziennikarki “Faktu”.

Sławomir Mentzen w Poznaniu. “Nie miał ochoty” rozmawiać

Konfederacja spotkała się ze zwolennikami na poznańskim placu Wolności. Była to już kolejna lokalizacja, bo partia miała ogromny problem, by w stolicy Wielkopolski znaleźć miejsce, które by ją przyjęło. Krzysztof Bosak i Sławomir Mentzen wykrzykiwali ze sceny postulaty ugrupowania. Narzekali, że media ich ignorują i nie dają szansy przedstawić swojego programu. Jednak, kiedy po wiecu chcieliśmy porozmawiać z Mentzenem ten w niegrzeczny sposób odmówił. Na pytanie, dlaczego nie porozmawia, odpowiedział: “Bo nie mam ochoty”.

Goryl Mentzena w Poznaniu nieładnie potraktował dziennikarkę

Jego współpracownik, który dbał o samopoczucie lidera, nie tylko zasłaniał naszej dziennikarce drogę do lidera ugrupowania, ale nawet pozwolił sobie na jej odepchnięcie! Wszystko widać na filmie nagranym przez fotoreportera “Faktu”. Mimo odmowy, próbowaliśmy jednak porozmawiać ze Sławomirem Mentzenem i zapytać m.in. o to, czy trunek w kuflu, którego kosztował podczas spotkania, był równie dobry, jak słynne piwo z jego browarów. Niestety, lider Konfederacji nie był skory do rozmowy, tylko odwrócił się do dziennikarzy tyłem i odszedł, nie zwracając uwagi na nasze pytania. Przez jakiś czas pilnował go jego współpracownik. Potem polityk w samotności poszedł do hotelu.

Zwolennicy Sławomira Mentzena opuścili więc ze zdjęciami, na których ten uśmiecha się od ucha do ucha. Ale jak widać, to była tylko maska. W rzeczywistości polityk i jego pomocnik-asystent to mało przyjaźni i jeszcze mniej kulturalni ludzie!

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *