Holecka wyciszona podczas “Wiadomości”. Tego widzowie TVP się nie spodziewali

W ostatnich tygodniach na antenie TVP dochodzi do kolejnych wpadek, które zaskakują spostrzegawczych widzów. Tym razem główną bohaterką incydentu stała się Danuta Holecka, znana prezenterka programu “Wiadomości”. Podczas wieczornego programu w trakcie jednej z jej wypowiedzi nagle została wyciszona.

Gdy Holecka próbowała zapowiedzieć wejście reportera ze Stanów Zjednoczonych, doszło do nagłej utraty dźwięku i wypowiedz prezenterki została przerwana. Co się stało?

Przerwali wypowiedź Holeckiej podczas “Wiadomości”. Widzowie TVP mogli być zaskoczeni

W trakcie ostatniego wydania programu “Wiadomości” TVP, Danuta Holecka, jak zwykle zasiadła w studiu, gotowa by przekazać najnowsze informacje prosto z kraju, ale też ze Stanów Zjednoczonych. Niestety, tym razem coś poszło nie tak jak powinno. Kiedy prezenterka zaczęła zapowiadać wejście z USA, w pewnym momencie została wyciszona.

O znaczenie Polski na świecie, w Nowym Jorku, pytał Piotr Pawelec [….]

— rozpoczęła Holecka, lecz niestety nie mogła dokończyć swojej wypowiedzi.

Zamiast prezenterki w studio widzowie zobaczyli reportera, który stał bez słowa. Realizatorzy szybko interweniowali i naprawili swój błąd. Ponownie pokazali prowadzącą, umożliwiając jej kontynuowanie wypowiedzi.

Po chwili sytuacja powtórzyła się i prezenterka po raz kolejny została wyciszona, gdy na ekranie pojawił się reporter. Chociaż widzowie mogli usłyszeć odpowiedź na zadane pytanie, ruchy ust reportera nie zgadzały się z obrazem. Dopiero po chwili udało się naprawić kolejny błąd.

To kolejna wpadka TVP. W zeszłym tygodniu mieli problemy z wejściem reporterskim

To nie pierwszy raz, kiedy na antenie TVP dochodzi do tego rodzaju wpadek. W minioną środę podczas wieczornego wydania “Wiadomości” Danuta Holecka zapowiedziała, że połączy się z Rafałem Stańczykiem. Reporter miał opowiedzieć o planowanej przez Polskę transakcji na 96 śmigłowców Apache prosto z Waszyngtonu. Jednakże, mimo pozorów, coś w tym obrazie nie grało.

Dociekliwi widzowie szybko zauważyli, że mężczyzna nadaje nie z ulic Waszyngtonu, ale stojąc na tle tzw. green screenu. Uwagę zwracał przede wszystkim charakterystyczne zazielenienie wokół postaci reportera, a zwłaszcza jego dłoni, którymi dynamicznie poruszał podczas wypowiedzi. Ponadto nie można było nie zauważyć zbyt mocnego kontrastu kolorystycznego tła i reportera.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *