Gwiazdor “Goggleboxa” pokazał odważne zdjęcie z ukochaną. Iga pozuje topless. W sieci rozpętała się burza

Dominik Abus znany jej widzom TTV, przede wszystkim z programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Fani Abusa doskonale znają też jego ukochaną, Igę Muszakowską. Teraz para wzbudziła spore poruszenie w sieci. Kontrowersje wywołało zdjęcie, na którym Iga pozuje topless. Internauci uznali, że pewna granica została przekroczona.

Dominik Abus jest jednym z uczestników programu “Gogglebox. Przed telewizorem”, emitowanym na antenie TTV. W show występuje w towarzystwie utytułowanego sportowca, byłego strongmana, Krzysztofa Radzikowskiego. Panowie dołączyli do ekipy programu w trzecim sezonie i nie ma wątpliwości, że zadomowili się już na dobre.

Dominik Abus pokazał odważne zdjęcie z ukochaną

Prywatnie Abus jest kochającym ojcem i partnerem. Jego ukochana, Iga Muszakowska też zdążyła już zaskarbić sobie serca internautów, którzy nie mogą oderwać od niej wzroku. Kobieta dała się poznać także widzom TTV, ponieważ razem z Dominikiem występowała w różnych formatach, realizowanych przez stację. Zarówno Iga Muszakowska, jak i trójka ich dzieci regularnie pojawiają się na zdjęciach i relacjach w mediach społecznościowych.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominik Abus (@dominik_abus)

Internauci zazwyczaj zasypują parę lawiną komplementów. Ostatnio jednak nie szczędzili im słów krytyki. Poszło o odważne zdjęcie z sesji, jaką Dominik i Iga urządzili sobie w basenie. Ukochana gwiazdora TTV pozuje topless, a nagie piersi zasłaniają dłonie jej partnera.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dominik Abus (@dominik_abus)

Zdjęcie gwiazdora “Goggleboxa” wzbudziło kontrowersje

Odważne zdjęcie Dominika i Igi wzbudziło spore poruszenie w sieci. Część internautów zachwyca się romantycznym ujęciem zakochanych. Są jednak osoby, które nie kryją oburzenia. W komentarzach pojawiły się głosy, że piękne, choć odważne zdjęcie powinno się znaleźć wyłącznie w prywatnym albumie pary, a nie w sieci. Internauci zarzucili gwiazdorowi “Goggleboxa”, że za dużo pokazuje w internecie.

Jak dla mnie niesmacznie z tym sutkiem, jakoś mi nie pasuje do was. Tak tanio trochę

Jest piękna. Figura ciało super. Mówię to jako kobieta… ale dla mnie jest masakrą takie sprzedanie swojego ja prywatnego… Miej ją dla siebie, szanuj, kochaj, pielęgnuj… Zostawcie coś dla siebie

Dla mnie to żenada i koniec tematu

Tak to spoko, ale tego sutka jakby nie było widać, byłoby super

Pokazywać suty swojej dziewczyny i matki dziecka na zdjęciu całej Polsce i jeszcze być z tego dumnym, to trzeba mieć nas*ane we łbie

— brzmią niektóre z krytycznych komentarzy.

Dominik Abus postanowił odpowiedzieć na część zarzutów. Bohater “Goggleboxa” nie widzi w tym zdjęciu nic niestosownego. Nie uważa także, żeby sprzedawał swoją prywatność. “Częścią mojego życia są również moi widzowie, którzy obserwują mnie od lat” – napisał pod jednym z komentarzy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *