Tak klinika z Turcji przemieniła 68-letnią pacjentkę. Ludzie nie dowierzają i mają rację

Internet jest pełen historii o operacjach plastycznych w Turcji, a opinie są i pozytywne, i skrajnie negatywne. Tureckie kliniki oferują atrakcyjne ceny i kosmiczne efekty. Jedną z metamorfoz pochwalił się pewien lekarz, który pokazał, jak upiększył 68-letnią kobietę. Przemiana jest niewiarygodna — dosłownie.

Chirurg plastyczny ze Stambułu pochwalił się spektakularnymi efektami swojej pracy, choć ciężko w nie uwierzyć — metamorfoza 68-letniej kobiety jest naprawdę niepojęta. Rzekomą pacjentkę odmłodzili o co najmniej… 30 lat.

Turcja. Spektakularna “operacja plastyczna” 68-latki

Efekty “przed” i “po” opublikował na swoim profilu instagramowym niejaki dr May.

“Nasza urocza pacjentka, pani Dilek, po 2 latach rhinoplastyki twarzy, liftingu i blepheroplastyki” — opisał zdjęcia lekarz. Na nich widzimy to, jak rzekomo wyglądała 68-latka przed ingerencją chirurga, a jak już po niej. Efekt jest… cóż, ciężko uwierzyć, że aż tak można kogoś odmłodzić — kobieta wygląda na młodszą o co najmniej 30 lat.

Skóra jest wyraźnie wygładzona i pozbawiona zmarszczek, a policzki są napięte i naciągnięte — różnią się zupełnie od tego, co przychodzi z wiekiem. Nie ma tu śladu po tzw. “chomikach”, a usta są pełne i powiększone. Jak informuje lekarz, kobiecie wykonano operację nosa, lifting twarzy i korektę powiek. Czy to wystarczy, aby w takim stopniu odmłodzić niemal 70-letnią kobietę?

Fałszywa klinika w Turcji? Ludzie nie wierzą lekarzowi

Metamorfoza budzi wątpliwości — zwłaszcza gdy przyjrzymy się dokładniej stronie lekarza. “Dr May” dodał ponad 1,5 tys. postów na Instagramie, a śledzi go niemal pół miliona ludzi — to dużo jak na kogoś, kto nie informuje na profilu, gdzie dokładnie pracuje. Zastanawia również fakt, że jedyną formą kontaktu jest tutaj… WhatsApp.

Komentujący, którzy kwestionują prawdziwość tej metamorfozy, zwrócili uwagę również na oczy kobiety — na zdjęciu “przed” są brązowe, na zdjęciu “po” o wiele jaśniejsze. Inni twierdzą, że na zdjęciach jest matka i córka, a chirurg oszukuje, aby podbić sobie zasięgi. Jaka jest prawda? Wciąż nie wiadomo, czy zdjęcia na profilu lekarza są prawdziwe i czy faktycznie udało mu się zoperować niemal 70-letnią kobietę tak, aby odmłodzić ją o trzy dekady. Jedno jest pewne — nietrudno uwierzyć, że na fotografiach są dwie różne osoby.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *