Falco Wiśniewski został przedszkolakiem. Widok podczas pasowania rozczula

Jak ten czas leci! Drugi syn Michała Wiśniewskiego dawno już wyrósł z pieluch i jest bardzo rezolutnym chłopcem. Falco Wiśniewski właśnie poszedł do przedszkola, a podczas pasowania z radością pozował do zdjęć w wielkiej czerwonej czapie.

Mały Falco to syn Michała Wiśniewskiego i jego piątej żony Poli. Para pobrała się w 2019 r. i razem dochowała się dwóch pociech. Niespełna trzyletni Falco ma bowiem braciszka Noela, który urodził się w maju 2023 r. Muzyk Ich Troje przyznaje, że chłopcy są jego oczkiem w głowie i gdy tylko nie musi pracować, chętnie się nimi zajmuje.

Syn Michała Wiśniewskiego jest już przedszkolakiem

— Czas leci! Kolejny syn — kolejna duma! — napisał pod fotografią swojego synka Falco Michał Wiśniewski. Chłopiec właśnie został przedszkolakiem, a zanim się to stało, miał pasowanie na pełnoprawnego członka tej dziecięcej społeczności. Falco podobnie jak jego tato jest bardzo odważny i nie boi się ludzi. Chłopiec podczas pasowania z dumą pozował w czerwonej czapce i uśmiechał się od ucha do ucha. Nie było płaczu i trzymania się maminej spódnicy, jak to się czasami zdarza, gdy maluchy wkraczają w nowy, obcy im świat.

— Ja sam nigdy nie byłem w przedszkolu, ale Falco jest z tego zadowolony — mówi nam Michał, który niestety nie mógł być obecny podczas tego ważnego momentu.

Muzyk ostatnie tygodnie ma bardzo pracowite i dużo koncertuje. — Dopiero co mieliśmy wielki jubileuszowy koncert Ich Troje w Opolu. To był ogrom pracy, bo sam zająłem się jego produkcją. Odpowiedzialność była ogromna, ale wszystko udało się rewelacyjnie, a wszystkie bilety sprzedały się na kilka tygodni przed koncertem. Zapełniliśmy cały amfiteatr. Teraz czekają mnie kolejne występy — mówi nam Wiśniewski, który haruje jak wół, by wybudować wymarzony dom dla swojej rodziny.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *