To ogromny szok. Nie żyje 27-letnia piłkarka. Tak bardzo będzie jej brakowało…

Tragiczne wiadomości dotarły do nas z Anglii. Nie żyje Maddy Cusack. Kochała życie, uwielbiała futbol. Popularna zawodniczka Sheffield United zmarła w wieku 27 lat. O jej śmierci klub poinformował w mediach społecznościowych. — To bolesna wiadomość dla wszystkich — powiedział dyrektor drużyny Stephen Bettis.

Maddy Cusack grała w drużynie od 2019 r., a w zeszłym sezonie została pierwszą piłkarką, która zaliczyła 100 występów dla Sheffield United Women. W tej samej organizacji pracowała również jako dyrektor ds. marketingu w klubie futbolowym.

“To bolesna wiadomość dla wszystkich”

Stephen Bettis, dyrektor generalny United, skomentował: — To bolesna wiadomość dla wszystkich na Bramall Lane. Maddy miała wyjątkową pozycję, była częścią wielu drużyn w Sheffield United i była popularna wśród wszystkich, z którymi miała kontakt. Jej osobowość i profesjonalizm sprawiły, że była wielką dumą dla swojej rodziny. Będzie jej bardzo brakowało. Klub zaoferuje jak największe wsparcie rodzinie, przyjaciołom i współpracownikom Maddy.

“Klub piłkarski Sheffield United jest zdruzgotany smutną informacją o śmierci Maddy Cusack” — to specjalne pożegnanie swojej ulubionej zawodniczki w mediach społecznościowych drużyny z Bramall Lane.

Teraz najważniejsze jest zapewnienie szacunku

W lipcu tego roku Cusack przedłużyła umowę z Sheffield, a miesiąc później została wicekapitanem zespołu. Miała 27 lat. Angielskie media zastanawiają się, jakie były przyczyny śmierci popularnej zawodniczki. Milczenie na temat szczegółów zgonu pozostawia wiele pytań bez odpowiedzi. Klub z Sheffield dodaje tylko, że najważniejszy jest szacunek i zapewnienie prywatności rodzinie.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *