Orgia na plebanii. Pilna wizyta biskupa. Poprosił wszystkich księży o jedno

Tuż po ostatnich burzliwych wydarzeniach dąbrowską bazylikę pw. NMP Anielskiej odwiedził sosnowiecki biskup Grzegorz Kaszak. Ordynariusz rozmawiał z księdzem proboszczem Andrzejem Stasiakiem o sytuacji w parafii. Wizytował też świątynię po pożarze. Jeszcze tego samego dnia w specjalnym liście skierowanym do sosnowieckich księży hierarcha prosił ich o pokutę za grzechy popełnione przez księdza Tomasza Z.

O dąbrowskiej parafii od kilku dni mówi cała Polska z powodu zachowania księdza Tomasza Z. (48 l.) zatrudnionego w parafii od 2006 r. Nie licowało ono z powagą posługi kapłańskiej.

Orgia na plebanii w Dąbrowie Górniczej

W mieszkaniu służbowym ks. Tomasza Z. (48 l.), wikariusza i byłego redaktora “Niedzieli Sosnowieckiej” doszło do męskiej schadzki. Duchowny imprezował z dwoma znajomymi. Uczestnicy spotkania zażywali silne środki na potencję. W efekcie życie jednego z nich było zagrożone, bo przedawkował leki i dostał ataku serca.

Jeden z uczestników wezwał pogotowie. Pozostali zabarykadowali się w mieszkaniu duchownego. Drzwi otwierano w asyście policji. Gdy w końcu udało się wejść do mieszkania ks. Tomasza, policjanci ujrzeli zaskakujący widok. Jeden z mężczyzn leżał bez ubrań na podłodze.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *