Maciej Stuhr apeluje o pomoc dla bliskiej osoby. “Przerzuty do kości, jest bardzo źle”

Maciej Stuhr na swoim profilu na Instagramie zaapelował do fanów. Aktor udostępnił zbiórkę na leczenie bliskiej mu osoby. “Jest w bardzo, bardzo trudnym stanie. Ma raka śluzówki nosa z przerzutami do kości” — mówił.

Maciej Stuhr to jeden z najpopularniejszych aktorów w Polsce. W 2002 r. otrzymał nominację do Orła za swoją rolę w filmie “Przedwiośnie”. Cztery lata później uhonorowano go tytułem Mistrza Mowy Polskiej. Od 2009 r. pełni także funkcję Ambasadora Europejskich Nagród Filmowych EFA. 48-latek często publikuje nowe treści na swoje profile w mediach społecznościowych. Ostatnio udostępnił zbiórkę pieniędzy na leczenie ważnej dla niego osoby. Jej stan jest poważny…

Maciej Stuhr zaapelował do fanów. Udostępnił ważną zbiórkę

Maciej Stuhr za pośrednictwem swoich profili w mediach społecznościowych opowiedział, o zbiórce pieniędzy na leczenie jego przyjaciółki Agaty. Aktor poprosił swoich fanów o wsparcie finansowe.

Moja przyjaciółka bardzo potrzebuje naszej pomocy. Jest w bardzo, bardzo trudnym stanie. Ma raka śluzówki nosa z przerzutami do kości. Nos ma amputowany oraz fragment czoła. Jest z nią bardzo źle. Ma dwójkę dzieci. Jest z nimi sama w Wiedniu.

— Teraz [Agata — przyp. red.] zbiera się do kolejnej, bardzo trudnej operacji. Potrzebna jest każda złotóweczka, którą możecie wpłacić — mówił.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Maciej Stuhr (@maciej_stuhr)

Maciej Stuhr o relacji z Jerzym Stuhrem: nowy rozdział

Maciej Stuhr jakiś czas temu w rozmowie z kultura.gazeta.pl wypowiedział się na temat jego obecnych relacji z ojcem. Aktor przyznał, że Jerzy Stuhr powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością.

— Wkraczam w nowy rozdział w życiu i moich relacji z tatą, który jest po prostu bardzo schorowanym człowiekiem. Niestety powoli zaczyna tracić kontakt z rzeczywistością. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego nie tylko ja znałem, ale przecież wszyscy go znamy i pamiętamy. Czasami nam się wydaje, że mamy do czynienia z tym człowiekiem, ale on jest już troszkę gdzie indziej – mówił.

Czasami jest się dumnym — wielokrotnie byłem z niego najdumniejszym człowiekiem na świecie, a czasami jest wstyd. To też nieobce mi uczucie

— skwitował 48-latek.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *