Straszne sceny w TVP! Prowadzący naprawdę to powiedział i wtedy się zaczęło

Do karczemnej awantury doszło w programie “Woronicza 17” na antenie TVP. Atmosferę podgrzała dyskusja o filmie “Zielona granica” Agnieszki Holland, a tym razem nie wytrzymał prowadzący, Miłosz Kłeczek. Gdy usłyszał, co powiedział do niego poseł PSL, zagotował się. — Jest pan chamem – powiedział Miłosz Kłeczek do Pawła Bejdy. Pod adresem polityka padły też inne dziwne słowa.

Nie jest tajemnicą, że najnowszy film Agnieszki Holland budzi skrajne emocje, jednak tego, co zdarzyło się w niedzielny poranek w studiu TVP, nikt się nie spodziewał. Rozmowa o “Zielonej granicy” przybrała dramatyczny obrót.

Ostre słowa w TVP. “Jest pan chamem”

Prowadzący program “Woronicza 17” Michał Kłeczek zapytał polityków, czy najnowszy film Holland “to wstrętny paszkwil, który szkaluje obrońców polskich granic”? Na tak postawione pytanie starał się oględnie odpowiedzieć poseł PSL, Paweł Bejda.

— Wiem, że jest totalna burza wokół tego filmu i wiem, że PiS wykorzystuje ten film do kampanii wyborczej – zaczął polityk. Jednak nie było mu dane dokończyć. Prowadzący postanowił interweniować.

—Chyba się panu pomyliły partie, które wykorzystują ten film do kampanii wyborczej. Jeszcze raz zadam to pytanie – przerwał mu Miłosz Kłeczek, informując jednocześnie, że oczekuje jasnej odpowiedzi: “tak”, lub “nie”. Poseł nie dał się jednak ustawić do pionu.

— Jak mogę się wypowiadać? To jest taka formuła, jakbym zapytał pana, czy przestał pan bić swoją żonę. Tak czy nie? To jest głupie – usłyszał prowadzący z ust posła Bejdy.

I wtedy się zaczęło. Słowa o biciu żony rozwścieczyły Miłosza Kłeczka.

— Panie pośle, jest pan chamem i wypraszam sobie tego rodzaju insynuacje. Może pan bije swoją żonę, może pan bije swoje dzieci, wypraszam sobie tego rodzaju uwagi – stwierdził Miłosz Kłeczek.

Prowadzący grozi posłowi? Wydało się, czym

Obecni w studiu koledzy posła Bejdy z opozycji próbowali tłumaczyć, że zadane pytanie nie odnosiło się bezpośrednio do prowadzącego, jednak próba uspokojenia emocji nie powiodła się.

– Czy pan bije swoje dzieci? — dopytywał posła Miłosz Kłeczek.

Gdy poseł Bejda starał się wyjaśnić, że nie skierował takiego pytania do redaktora, ale podał je jako przykład, usłyszał ostrzeżenie.

— Proszę uważać i nie zagalopować się drugi raz w tym, co pan mówi – kontynuował Miłosz Kłeczek.

Paweł Bejda nie pozostał dłużny. Sam wytknął prowadzącemu, że ten, nazywając go chamem, zagalopował się. Nie musiał długo czekać na odpowiedź.

— Proszę się więcej nie zagalopowywać, to jest moje ostatnie ostrzeżenie do pana(…). Niech pan naprawdę uważa, bo balansuje pan na cienkiej krawędzi — ostrzegł Miłosz Kłeczek posła PSL.

— Co znaczy uważać? Grozi mi pan? Czym pan mi grozi? Tym, że wyrzuci mnie ze studia? — dopytywał Paweł Bejda.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *