16-latek ubrał się tak na szkolny bal. “Chciał wyrazić swoją kobiecą stronę”

16-letni Korben zaskoczył wszystkich swoją stylizacją na szkolnym balu. Nastoletni chłopiec postawił na… cekinową marynarkę i rozkloszowaną, czerwoną spódnicę. Strój Korbena wywołał w sieci wielkie poruszenie. On sam podkreśla, że marzył o tym od dawna. “Jestem dumna, że jest prawdziwym sobą” — mówi mama chłopca.

Kilka dni temu media społecznościowe obiegły zdjęcia 16-letniego Korbena i jego niecodziennego stroju. Mama nastolatka pochwaliła się internautom kreacją, jaką wybrał dla siebie na szkolny bal. I przeżyła szok, gdy pod fotografiami zaczęły lawinowo pojawiać się komentarze.

Anglia. 16-letni chłopiec ubrał na szkolny bal suknię

Skąd takie poruszenie? Korben wybrał dosyć nietypową kreację, jak na chłopaka. Postawił na czerwoną, cekinową marynarkę, białą koszulę, czerwoną muchę i… szeroką, rozkloszowaną, czerwoną spódnicę. Jego głowę zdobiła natomiast srebrna korona. Jak się okazuje, chłopak marzył o takiej stylizacji już od kilku lat.

“W wieku 12 lat mój syn oświadczył, że chce iść na szkolny bal w sukni. Cztery lata później mu się to udało. Jestem niewiarygodnie dumna z niego, że jest prawdziwym sobą, a powitanie, jakie dostał w szkole, było niesamowite” — napisała Nina Green, mama 16-latka, na Twitterze, publikując zdjęcia. Jak mówi, zrobiła to, by wyrazić uznanie dla swojego syna.

Nastolatek nie liczył się z tak ciepłym przyjęciem

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *