Zaginęła Klaudia Chojnacka “Jest w złym stanie” – pisze zrozpaczona mama

Rodzina 15-letniej Klaudii Chojnackiej z Łodzi umiera z niepokoju. Nastolatka wyszła z domu w nocy z poniedziałku na wtorek (19/20 września) i od tamtej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Mama Klaudii opublikowała w mediach społecznościowych rozpaczliwy apel. “Klaudia pomożemy Ci, Kochamy Cię, wracaj, proszę. Mama” — napisała.

15-letnia Klaudia Chojnacka 19 września około północy wyszła z domu w dzielnicy Polesie w Łodzi i udała się w nieznanym kierunku. Od tamtej pory bliscy nie mają z nią żadnego kontaktu. Nastolatka ma przy sobie telefon, jednak jest on nieaktywny.

Łódź. Zaginęła Klaudia Chojnacka. “Jest w złym stanie”

Klaudia ma 165 cm wzrostu, jest szczupła — waży 50 kg, ma czarne włosy sięgające do ramion i niebieskie oczy. Znakiem szczególnym jest tatuaż na prawej kostce od wewnątrz przedstawiający diament. W chwili zaginięcia dziewczyna ubrana była w czarne spodnie lub spodenki oraz czarną koszulkę z napisem “Widzew”.

Rodzina Klaudii ustaliła, że w dniu 21 wrześni 2023 r. około godziny 8.00 nastolatka była widziana w Manufakturze w Łodzi. Mama dziewczyny napisała w mediach społecznościowych, że jej córka może być w złym stanie psychicznym.

“Klaudia pomożemy Ci, Kochamy Cię, wracaj, proszę. Mama” — zaapelowała mama Klaudii.

Osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące Klaudii, proszone są o kontakt z policją pod nr tel. 47 841 23 00 lub w razie zagrożenia życia z nr alarmowym 112.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *