Obrzydliwe zachowanie uczestników “Gogglebox”. Obrażali Elżbietę Romanowską na wizji

Elżbieta Romanowska jesienią 2023 r. zadebiutowała jako prowadząca program “Nasz nowy dom”. Jej poczynania wzięli pod lupę bohaterowie popularnego show rozrywkowego “Gogglebox. Przed telewizorem”. Niestety, na koniec pozwolili sobie na obrzydliwe komentarze. Czy szydzenie z czyjejś sylwetki jeszcze naprawdę kogoś śmieszy?

Formuła programu “Gogglebox. Przed telewizorem” jest prosta. Bohaterowie rozsiadają się wygodnie w fotelach i oglądają popularne programy telewizyjne, zabawnie je komentując. Choć z tym dobrym i smacznym poczuciem humoru nie zawsze im po drodze. W ostatnim odcinku panowie występujący w “Gogglebox” oglądali nową serię “Naszego nowego domu”, w którym w roli prowadzącej Katarzynę Dowbor, zastąpiła aktorka Elżbieta Romanowska.

Uczestnicy programu TTV nie skupili się jednak na sposobie, w jaki Romanowska prowadzi “Nasz nowy dom”, a… na jej wyglądzie. Wreszcie pozwolili sobie na obrzydliwe komentarze na temat jej sylwetki. Tuż przed napisami końcowymi, rozwinęła się rozmowa między trzema uczestnikami – Mateuszem “Big Boyem”, Damianem “Naganą” a Markiem “Morusem”.

Nieeleganckie komentarze uczestników “Gogglebox” na temat Elżbiety Romanowskiej

Mateusz stwierdził, że podoba mu się to, jaką gospodynią jest Romanowska. – Fajnie Ela Romanowska prowadzi, mi się podoba – stwierdził nieśmiało “Big Boy”.

Jego kompani jednak nie byli równie mili. Wręcz przeciwnie – jeden z nich postanowił bardzo niesmacznie skomentować sylwetkę aktorki i prezenterki. – Prawie się w drzwi nie mogła zmieścić. Bokiem musiała wchodzić, jak moja nauczycielka od polskiego z podstawówki! – powiedział Marek Morus.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *