Szokujące nagranie żywności z Lidla! Kobieta twierdzi, że w opakowaniu sałaty znalazła żywą żabę

Kobieta pokazała swoje zakupy z Lidla i wstrząsnęła internetem. W sałacie znalazła nieproszonego gościa — w dodatku żywego. Nie był to jednak żaden robak, a dość spora i ruchliwa… żaba. Płaz, jak gdyby nigdy nic, beztrosko skakał wśród zielonych liści w zamkniętym opakowaniu.

Szokującym znaleziskiem klientka Lidla podzieliła się na Instagramie. “Gdy kupujesz sałatę mix i żaba żywa w opakowaniu gratis” — podsumowała kobieta, która zażądała także wyjaśnień od sieci supermarketów.

Sałata z niespodzianką w Lidlu. W środku żywa żaba

Z wpisu kobiety wynika, że sałata została zakupiona 26 września. Na filmie możemy dostrzec, że opakowanie jest nienaruszone, zamknięte folią. W środku jednak podskakuje żaba całkiem sporych rozmiarów.

“Brawo wy! Co wy na to?” — czytamy w poście, w którym został oznaczony także profil sklepu. Lidl jednak nie odniósł się do nagrania klientki — ani na Instagramie, ani na Facebooku. Choć jeszcze kilka dni temu wpis kobiety był szeroko komentowany, możliwość odpowiadania na niego została zablokowana, a wszystkie komentarze zniknęły.

Zapytaliśmy sieć sklepów o całą sytuację i poprosiliśmy o odniesienie się do niej.

Sieć sklepów Lidl nie otrzymała wcześniej zgłoszenia o zdarzeniu

Przedstawicielka Biura Prasowego sieci Lidl w odpowiedzi na nasze zapytanie podkreśliła, że nigdy wcześniej nie otrzymali informacji o rzekomej żabie w opakowaniu sałaty. Dodała też, że z pewnością było to zdarzenie jednostkowe i przeprosiła klientkę.

Dbamy o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów. Podejmujemy wiele działań, by takie zdarzenia – jak to wspomniane – nie miały miejsca. Poprosiliśmy naszego dostawcę o wyjaśnienia, jednak aby przeanalizować ten przypadek, producent potrzebuje więcej informacji o produkcie, takich jak: zdjęcie etykiety towaru ze szczegółowymi danymi.

— możemy przeczytać w odpowiedzi od sieci Lidl.

Przedstawicielka sklepów zaznaczyła również, że wszelkie produkty oferowane przez sieć Lidl co roku przechodzą restrykcyjne badania jakości, natomiast dostawcy muszą przedstawić odpowiednie certyfikaty.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *