Żałoba w rodzinie prezentera Polsatu. Nie żyje Ewa Gawrońska-Ibisz

Krzysztof Ibisz w 2019 r. stracił ojca. Władysław Ibisz zmarł w wieku 86 lat. Teraz rodzina prezentera Polsatu znowu pogrążyła się w żałobie. Krzysztof Ibisz i jego przyrodnia siostra poinformowali o śmierci Ewy Gawrońskiej-Ibisz.

Rodzice Krzysztofa Ibisza rozwiedli się kiedy on miał zaledwie cztery lata. Pomimo tego, że Władysław Ibisz założył nową rodzinę z Ewą Gawrońską-Ibisz, prezenter Polsatu miał z ojcem zawsze bardzo dobry kontakt. Dziennikarz stracił tatę w 2019 r. Kilka słów pożegnania umieścił wówczas w mediach społecznościowych.

“Żegnaj Kochany Tato. Czuwaj nade mną jak do tej pory. Dziękuję, że jestem. Razem z Tobą odchodzi część mnie. Tęsknię za Tobą. Władysław Ibisz 1933-2019.” — napisał prezenter. Teraz przyszło mu pożegnać kolejną bliską osobę.

Żałoba w rodzinie Krzysztofa Ibisza

Krzysztof Ibisz i jego przyrodnia siostra Maria 29 września na łamach serwisu nekrologi.wyborcza.pl poinformowali, że żona Władysława Ibisza nie żyje.

“Z przykrością zawiadamiamy, że odeszła od nas ukochana Mama, Siostra, Przyjaciółka, Opiekunka, mgr inż. Ewa Gawrońska-Ibisz Absolwentka Politechniki Warszawskiej Wydziału Elektroniki, Pracownik Instytutu Technologii Elektronowej PAN, Współzałożycielka jednej z pierwszych szkół społecznych w Warszawie podstawówki nr 15 STO. Nauczycielka matematyki i języka angielskiego. Melomanka” – czytamy w nekrologu.

Szczegóły pogrzebu macochy Krzysztofa Ibisza

W nekrologu podano szczegóły dotyczące pogrzebu macochy Krzysztofa Ibisza.

“Msza święta żałobna zostanie odprawiona w poniedziałek 2 października 2023 roku o godzinie 11.00 w Sanktuarium Miłosierdzia Bożego i Św. Faustyny przy ul. Żytniej 1 w Warszawie, po czym nastąpi odprowadzenie do grobu na Cmentarzu w Wilanowie. Ewa dołączy do swojego ukochanego męża Władka. Wszystkich Życzliwych Jej pamięci oraz chcących wesprzeć Rodzinę powiadamiamy w głębokim bólu i smutku. Córka Maria Ibisz i Krzysztof Ibisz” — poinformowali bliscy Ewy Gawrońskiej-Ibisz.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *