Ela Romanowska weszła w buty Katarzyny Dowbor. Jak się z tym czuje? “Nie było to łatwe”

Elżbieta Romanowska ma za sobą debiut w roli prowadzącej program “Nasz Nowy Dom”. Wejście w buty uwielbianej przez widzów Katarzyny Dowbor nie było dla niej łatwe. Aktorka nie miała jednak zamiaru zastępować swojej poprzedniczki. Jak podsumowała swój udział w “Nasz Nowy Dom”?

Niespodziewanie odsunięcie Katarzyny Dowbor od programu “Nasz Nowy Dom”, który prowadziła aż 10 lat, spotkał się z olbrzymim oburzeniem ze strony fanów formatu oraz dziennikarki. Część z nich do dzisiaj nie potrafi się pogodzić z faktem, że nową gospodynią hitowego show Polsatu jest Elżbieta Romanowska.

Ela Romanowska podsumowała zastąpienie Dowbor w “Nasz Nowy Dom”

Nowe odcinki 21. sezonu “Nasz Nowy Dom” z udziałem Eli Romanowskiej zadebiutowały na antenie Polsatu w czwartek 7 września. Widzowie mieli okazję zobaczyć, jak program zmienił się po odejściu Katarzyny Dowbor i jak aktorka poradziła sobie w roli prowadzącej.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Nasz Nowy Dom (@nasznowydom)

Elżbieta Romanowska w najnowszym wywiadzie dla magazynu “Viva” oceniła, jak czuje się na miejscu Katarzyny Dowbor. Podkreśliła fakt, iż nigdy nie miała poczucia, że zastępuje dziennikarkę, która była związana z formatem przez dekadę. – Po pierwsze, absolutnie nie używałabym słowa zastąpić, bo wszyscy o tym wiemy. Pani Katarzyna od wielu lat prowadziła ten program i nie ma co tu dyskutować. Jest ikoną, do tej pory była twarzą tego programu i absolutnie to jest rzecz oczywista […] Myślę, że to jest też tak, że wszyscy zdawaliśmy sobie sprawę, że to nie będzie łatwe dla nikogo. Na pewno nie było to absolutnie łatwe dla Pani Katarzyny, nie było to łatwe dla całej ekipy, dla produkcji, dla całego zespołu, który tworzy ten program. I nie było to łatwe dla mnie – powiedziała aktorka przed kamerą magazynu “Viva”.

Ela Romanowska była obiektem drwin

Elżbieta Romanowska w rozmowie z Rafałem Kowalskim opowiedziała o cieniach i blaskach swojego zawodu i związanej z nim rozpoznawalności. Wspomniała też m.in. o hejcie i wyjaśniła, jak sobie z nim radzi. Okazało się, że aktorka wiele razy zmagała się z nienawistnymi komentarzami na swój temat, które nie miały nic wspólnego z krytyką.

– Nie boję się krytyki i ja nawet bardzo ją szanuję, jeżeli jest ona konstruktywna. Natomiast jeżeli mówimy o zwykłym hejcie, no to z jednej strony jestem kobietą, jestem człowiekiem i nikt nie lubi być obrażany tylko za to jak wygląda. A z drugiej strony już to nie jest pierwszy raz, kiedy nazywano mnie w ordynarny sposób grubą świnią, wieprzem, czy tego typu podobnymi określeniami i epitetami. Już mnie to chyba nie rusza – powiedziała prowadząca “Nasz Nowy Dom”.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *