Ralph Kamiński rozprawił się z hejterem. Poszło o “cekinowy wibrator”

Ralph Kaminski kolejny raz pojawił się jako gość w programie “Top Model”. Tym razem muzyk miał nauczyć uczestników specjalnej choreografii. Ale nie to było tematem rozmów internautów. Poszło o jego strój. Jeden z internautów niepochlebnie skomentował artystę. Ralph postanowił odpowiedzieć mu na swój sposób.

Ralph Kaminski to jedna z najbarwniejszych postaci polskiej sceny muzycznej. Wokalista jest autorem piosenek, kompozytorem, producentem muzycznym oraz reżyserem teledysków. Kaminski zadebiutował w 2016 r. albumem “Morze”, który zapewnił mu miejsca na scenach największych polski festiwali muzycznych.

Ralph Kamiński pod ostrzałem hejterów

Ralph Kamiński został po raz kolejny zaproszony do programu “Top Model”. Artysta tym razem wystąpił w roli choreografa.

Ralph słynie także z bardzo barwnych, oryginalnych, czasem ekstrawaganckich stylizacji. Podczas występu w show TVN nie mogło być inaczej. Artysta miał na sobie cekinowy kombinezon w jasnym kremowym kolorze.

Niektórym jednak nie przypadła do gustu stylizacja artysty. W witrynie X (dawniej Twitter) Internauci dopuścili się obraźliwych komentarzy w jego kierunku. Muzyk, zamiast blokować antyfanów, postanowił odnieść się do niektórych komentarzy na swoim profilu. Zrobił to w ironiczny sposób, jasno dając do zrozumienia, że takie opinie go nie bolą, tylko zwyczajnie najwyraźniej bawią.

Ralph Kaminski rozprawił się z hejterami

Artysta udostępnił screeny z komentarzami i profilami hejterów. Nie obyło się bez sarkastycznych komentarzy piosenkarza. Jeden z internautów napisał, że Ralph wygląda jak “cekinowy wibrator”. Wszystkie posty możecie zobaczyć poniżej. I przeczytać, jak muzyk na nie zareagował.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *