26-latka zmarła na oczach rodziny. Mama próbowała reanimować córkę. Zaskakująca teoria lekarzy [Zdjęcia]

To miała być spokojna, rodzinna kolacja. Podczas gry w karty doszło do tragedii. Nagle serce 26-letniej Danielli przestało bić. Przyczynę nagłej śmierci młodej Australijki ma wyjaśnić sekcja zwłok, ale lekarze mają pewną teorię. Szczegóły w dalszej części artykułu.

Australia. 26-latka zmarła podczas rodzinnej kolacji. Lekarze mają teorię

Historię nagłej śmierci 26-letniej Danielli Jade Duchatel z Australii przyblłizył “Daily Mail”. Młoda kobieta zmarła w niewyjaśnionych okolicznościach podczas rodzinnej kolacji. Daniella i jej bliscy grali w karty. Nagle 26-latka upadła, a jej serce przestało bić. Jej mama, Kay Duchatel, próbowała reanimować córkę, ale życia Danielli nie udało się wrócić.

Daniella Jade Duchatel zmarła niedługo po tym, jak wracając do domu ze spotkania z przyjaciółmi potknęła się i złamała nogę, zrywając niektóre więzadła. Przyczynę śmierci kobiety pozwoli ustalić sekcja zwłok, ale jeszcze przed badaniem lekarze wysnuli teorię, że po tym, jak Danielle przeszła kilka miesięcy temu operację, mógł utworzyć się skrzep krwi, który przedostał się do płuc Australijki i spowodował zatorowość płucną.

Bliscy 26-latki założyli zbiórkę internetową na opłatę kosztów pogrzebu Danielli. W ciągu czterech dni zebrano blisko 17 tys. dolarów australijskich (45,8 tys. zł) z docelowego poziomu 20 tysięcy AUD.

26-letnia Daniella zmarła podczas rodzinnej kolacji. Zobacz zdjęcia

26-latka zmarła na oczach rodziny. Zaskakująca teoria lekarzy26-latka zmarła na oczach rodziny. Zaskakująca teoria lekarzy26-latka zmarła na oczach rodziny. Zaskakująca teoria lekarzy26-latka zmarła na oczach rodziny. Zaskakująca teoria lekarzy26-latka zmarła na oczach rodziny. Zaskakująca teoria lekarzy

 

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *