21-latka chciała wyglądać pięknie w sukni ślubnej. Zmarła kilka dni po zabiegu powiększenia piersi

W ten najważniejszy dzień w swoim życiu chciała włożyć piękną, białą suknię z głębokim dekoltem. By wyglądać w niej jak najlepiej, zdecydowała się na operację powiększenia piersi. 21-letnia przyszła panna młoda nie miała pojęcia, że będzie to ostatnie, co zrobi w życiu. Tuż po operacji serce Alessii stanęło.

21-letnia Włoszka Alessia Neboso skrupulatnie planowała każdy szczegół swojego ślubu z ukochanym Mariem Lucchesi. Kobieta, by tego dnia wyglądać perfekcyjnie, zaplanowała nawet operację powiększenia piersi. Chciała, by jej dekolt prezentował się nienagannie w głęboko wyciętej sukni ślubnej. I to ją zgubiło.

Włochy. 21-latka zmarła po operacji powiększenia piersi. Chciała wyglądać idealnie w sukni ślubnej

Alessia umówiła się na testowe badania, a 11 września pojawiła się w klinice chirurgii plastycznej, by przejść właściwą operację. Jeszcze tego samego dnia została wypisana do domu i czuła się dobrze, aż do 18 września. Tego dnia 21-latkę zaczęła męczyć gorączka, zmęczenie, kaszel i problemy żołądkowe. Gdy w kolejnych dniach jej stan się pogarszał, Alessia pojechała do szpitala w mieście Acerra nieopodal Neapolu.

— 20 września została przyjęta do szpitala w krytycznym stanie i w “kodzie czerwonym” (bezpośrednie zagrożenie życia lub zdrowia, przyp. red.). Lekarze na dyżurze natychmiast zrozumieli, że sprawa jest poważna. Wszystkie wskaźniki życiowe były zaburzone, jej nerki przestawały pracować. Poziom białych krwinek wynosił 17 tys. (przy zakresie 4-11 tys. u zdrowej osoby, przyp. red.) i miała problemy z oddychaniem — relacjonował lokalnym mediom dr Feliciano Ciccarelli, który leczył Alessię.

Serce Alessii stanęło

Dla lekarzy stało się jasne, że mierzą się z sepsą, jednak początkowo nie mogli jej zlokalizować. Po licznych badaniach okazało się, że zainfekowane są płuca młodej kobiety. Niestety, Alessia zmarła wskutek zatrzymania akcji serca kilka godzin po przyjęciu na oddział.

Jak twierdzą przyjaciele zmarłej 21-latki, niedoszła panna młoda od miesięcy marzyła o operacji plastycznej, by olśnić wyglądem w dniu ślubu.

— Jej marzeniem było wziąć ślub w pięknej, głęboko wyciętej sukni, która podkreśliłaby jej dekolt. Alessia zawsze miała kompleksy na punkcie swojego biustu, uważała, że jest za mały, choć wcale tak nie było. Moim zdaniem był niemal idealny. Ale nie chciała słuchać rad i uparła się, że to zrobi. Nie słuchała innych, nie chciała nawet słuchać swojego narzeczonego, choć też był temu przeciwny — opowiadał lokalnym mediom jeden z przyjaciół Alessii.

Rodzice chcą poznać prawdę o śmierci 21-latki

Zdruzgotana rodzina 21-latki złożyła zawiadomienie na policję w sprawie śmierci młodej kobiety. Chcą mieć pewność, że Alessia nie umarła przez jakiś błąd medyczny.

— Świetnie sobie radziła, była młoda, piękna i zdrowa. Muszą nam powiedzieć, co wydarzyło się na sali operacyjnej — mówią rodzice 21-latki.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *