Nie będzie “Sylwestra Marzeń” w Zakopanem? Zaskakujące doniesienia. “TVP nie zwróciła się do nas”

“Sylwester Marzeń” to jedno z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń organizowanych przez TVP. Od kilku lat rządowa telewizja na miejsce imprezy wybierała Zakopane. Czy w tym roku nastąpi zmiana lokalizacji i stolicę polskich Tatr zastąpi inne miasto? Jedna okoliczność może na to wskazywać…

Telewizja Polska od 2004 r. z powodzeniem organizuje wydarzenia muzyczne w noc sylwestrową. Na początku TVP stawiała na Kraków, Łódź czy Wrocław. Jednak od kilku lat miejscem imprezy jest Zakopane.

“Sylwester Marzeń” cieszy się sporym zainteresowaniem widzów. W ubiegłym roku przed telewizorami zasiadło 4,4 mln odbiorców. W mediach pojawiają się pogłoski, że tegoroczna impreza wcale nie musi odbyć się w stolicy polskich Tatr.

“Sylwester Marzeń” nie odbędzie się w Zakopanem?

Specjalistka wydziału kultury fizycznej i komunikacji społecznej Urzędu Miasta Zakopanego w rozmowie z dziennikarzem Radia Eska wyznała, że żadne rozmowy nie są jeszcze prowadzone, a do imprezy zostało nieco ponad dwa miesiące.

Żadne rozmowy nie są jeszcze prowadzone. Organizator główny, czyli Telewizja Polska, nie zwróciła się do nas do tej pory. Myślę, że trzeba poczekać do wyborów, wtedy się wszystko rozstrzygnie, natomiast jeśli Telewizja Polska ma jakieś plany, to pewnie lada moment taka rozmowa z panem burmistrzem się odbędzie

— powiedziała.

“Sylwester Marzeń” w Zakopanem? Decyzja zależy od TVP

Agata Pacelt-Mikler podkreśliła, że miasto jest zainteresowane imprezą w stolicy polskich Tatr, ale pojawiły się głosy przeciwne od części mieszkańców. Ostateczną decyzję podejmie TVP.

— Jest to na poziomie pana prezesa telewizji i pana burmistrza Zakopanego. Dotychczasowe imprezy cieszyły się dużym powodzeniem, więc z naszej strony zainteresowanie sylwestrem jest, choć oczywiście mamy też głosy przeciwne. Decyzja jednak w dużej mierze zależy do Telewizji Polskiej — wytłumaczyła.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *