Pola Wiśniewska pokazała zdjęcie pozytywnego testu ciążowego! Co za reakcja Michała!

Piąta żona Michała Wiśniewskiego opublikowała w internecie zdjęcie pozytywnego testu ciążowego. Zszokowała tym nawet samego lidera Ich troje. W relacji na Instagramie Pola Wiśniewska pokazała reakcję Michała. Bezcenna!

Można śmiało powiedzieć, że ojcostwo jest prawdziwym powołaniem Michała Wiśniewskiego. Lider zespołu Ich troje ma już sporą gromadkę dzieci z trzema różnymi kobietami. Ze związku z drugą żoną ma syna Xaviera i córkę Fabienne. Kolejne dzieci – Etiennette i Vivienne, to owce małżeństwa z Anną Świątczak. Po ślubie z piątą żoną Polą Wiśniewski doczekał się również dwojga dzieci: Falco Amadeusa i Noëla Cloé.

Michał Wiśniewski jest już ojcem sześciorga dzieci. O co chodzi z testem ciążowym Poli?

Michał Wiśniewski poślubił Polę w marcu 2020 r. Dwa lata później odnowili przysięgę małżeńską, organizując bardziej huczne przyjęcie. W międzyczasie, bo w styczniu 2021 r. para przywitała na świecie syna Falco, a niedawno, bo w maju 2023 r. Pola i Michał zostali rodzicami kolejnego syna Noela. Zakochani rodzice nie mogą przestać chwalić się swoimi pociechami w mediach społecznościowych.

W maju 2023 r. na pytanie jednego z portali czy zajmuje się nowo narodzonym synkiem, odpowiedział z radością: – Robię to z wielką przyjemnością. Czuję ten sam zapach, który już pewnie nigdy się nie powtórzy.

A teraz żona zrobiła Wiśniewskiemu całkiem dobrego psikusa, choć prawdopodobnie wkręcenie męża, wcale nie było jej intencją. Pola Wiśniewska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie pozytywnego testu ciążowego z małym dopiskiem “Wspomnienia. 4.10.2022”. Michał, obejrzawszy relację na Instagramie swojej ukochanej, nie zauważył tego dopisku i pomyślał, że ukochana znów jest w ciąży.

“Już myślałem, że znowu” – napisał do Poli muzyk, a jego zabawną reakcję Wiśniewska również opublikowała na Instagramie.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *