Szok przed szpitalem. Bladym świtem pojawił się gigantyczny tłum. Przechodnie przecierali oczy

Gdy przed szpitalem powiatowym w Międzychodzie (woj. wielkopolskie) ustawiła się gigantyczna kolejka, ludzie dosłownie przecierali oczy ze zdumienia. Szybko okazało się, że tłum mieszkańców stanął w ogonku z samego rana, by zapisać się do poradni kardiologicznej. Szpital tłumaczy się z tej kuriozalnej sytuacji.

W poniedziałek 2 października lokalne media opublikowały zdjęcia sprzed szpitala powiatowego w Międzychodzie. Od bladego świtu przed lecznicą tworzyła się kolejka pacjentów, chcących zapisać się do poradni kardiologicznej. W szczytowym momencie sznur ludzi miał kilkadziesiąt metrów długości.

Międzychód. Gigantyczna kolejka przed szpitalem, by zapisać się do poradni kardiologicznej

O sprawie informował m.in. portal Wieści Międzychodzkie. “Rozmawialiśmy z osobami, które od wczesnych godzin porannych, wytrwale stoją w kolejce, aby zapisać się do kardiologa. Jak przekazała nam jedna z pań, zapisy dokonywane są już na styczeń 2024 r. Jako żywo przypominają nam się czasy, kiedy ludzie stali w kolejkach do sklepów, aby kupić artykuły pierwszej potrzeby. Zdajemy sobie sprawę, że nie jest tu w żaden sposób winien Szpital Powiatowy w Międzychodzie, ale system, który do takiej sytuacji doprowadził. Ludzie z końca kolejki powiedzieli nam również, że nie wiadomo czy uda się zarejestrować” — relacjonowano wówczas.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *