Okropny nałóg prezenterki TVN. Nie mogła się powstrzymać przy dzieciach? [ZDJĘCIA]

Anna Wendzikowska zabrała córki do Sopotu. Ich spacery i zabawy na plaży zostały zarejestrowane przez paparazzi. Dziennikarka spędziła miło czas z dziewczynkami. Wszystko byłby idealnie, gdyby Wendzikowska przy dzieciach nie oddawała się szkodliwemu nałogowi.

Anna Wendzikowska należy do grona osób, które każdą wolną chwilę przeznaczają na podróże. Dziennikarka zjeździła już kawał świata, a relacje z egzotycznych podróży można znaleźć na jej profilu na Instagramie. Wendzikowska lubi pokazywać świat swoim córkom. Antosia i Kornelia były ze swoją mamą nawet na Karaibach.

Tym razem Anna Wendzikowska zabrała swoje córki w znacznie krótszą podróż. W pogodny październikowy weekend wybrały się do Sopotu, do którego dziennikarka uwielbia wracać, kiedy tylko ma okazję.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ania Wendzikowska (@aniawendzikowska)

Tym razem Anna Wendzikowska zabrała swoje córki w znacznie krótszą podróż. W pogodny październikowy weekend wybrały się do Sopotu, do którego dziennikarka uwielbia wracać, kiedy tylko ma okazję.

Anna Wendzikowska zabrała córki do Sopotu

Anna Wendzikowska została przyłapana przez fotoreporterów podczas spaceru po sopockiej plaży.

Anna Wendzikowska w Sopocie.

Zabrała córki nad morze.

Towarzyszyły jej córki: Kornelia i Antonina. Dziennikarka świetnie bawiła się z dziećmi nad polskim morzem.

Antonina i Kornelia świetnie się bawiły na plaży.

Zabawa mamy i córek została uwieczniona na zdjęciach.

Dziewczynki wspinały się na drzewo, robiły gwiazdy na piasku i biegały radośnie po piasku. Uradowana Wendzikowska nagrywała zabawę córek telefonem.

Kilka zdjęć i filmów z Sopotu na bieżąco udostępniła na InstaStory.

Anna Wendzikowska pali przy dzieciach

Anna Wendzikowska siadała z dziewczynkami na piasku i przytulała je. Przy okazji wizyty nad morzem nie mogło obejść się też bez zjedzenia gofra.

Wendzikowska zabrała córki na gofry.

Mama sprawiła córkom radość.

Czekając na chrupiące przysmaki, Ania wytrzepywała młodszej córce buty i stopy z piasku.

Wizyta Anny Wendzikowskiej z córkami nad morzem przebiegałaby idealnie, gdyby nie fakt, że dziennikarka przy dzieciach skusiła się na “puszczanie dymka” z e-papierosa.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *