Rok temu byli w Izraelu i ujawnili związek. Na 41. urodziny Kasi Cichopek, Maciej Kurzajewski też się postarał

Ubiegłoroczne urodziny Katarzyny Cichopek odbiły się w sieci szerokim echem. Dokładnie rok temu podczas podróży do Izraela aktorka i dziennikarz ujawnili światu, że są parą. 7 października Kasia Cichopek obchodzi 41. urodziny. Okazuje się, że w tym roku zakochani też wybrali się w wyjątkową podróż. Wybrali zaskakujący kierunek.

Niespodziewane rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela wstrząsnęło rodzimym show-biznesem. W marcu 2022 r. małżonkowie ogłosili w mediach społecznościowych, że po 17 wspólnie spędzonych latach, postanowili się rozstać. Kilka miesięcy później sąd orzekł koniec ich małżeństwa. A następnie na jaw wyszło, że Katarzyna Cichopek jest w związku z Maciejem Kurzajewskim.

40. urodziny były dla Kasi Cichopek przełomowe

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski ujawnili, że są parą w październiku 2022 r. 7 października, w dniu 40. urodzin Katarzyny Cichopek zakochani podzielili się ze światem swoim szczęściem. Aktorka i dziennikarz opublikowali na Instagramie zdjęcie, na którym pozują razem podczas wspólnych wakacji w Izraelu.

“Najpiękniejszy prezent na 40 urodziny… MIŁOŚĆ. Pozdrawiamy z Izraela” – napisała Kasia Cichopek.

Dzień później para postanowiła pochwalić się swoją miłością także przed widzami TVP. W sobotni poranek prowadzący “Pytania na śniadanie” w ramach cyklu “Czerwony dywan” połączyli się z Katarzyną Cichopek i Maciejem Kurzajewskim. Dziennikarz podkreślił, iż jest szczęśliwy, że może towarzyszyć aktorce w tej wyjątkowej podróży. – Ja się bardzo cieszę, że mogę Kasi w tej wyjątkowej podróży towarzyszyć, bo to jest rzeczywiście coś absolutnie wyjątkowego. Kasia wygląda i sprawia wrażenie, że jest bardzo szczęśliwa i mam nadzieję, że rzeczywiście tak jest – powiedział Maciej Kurzajewski. – Cudownie jest poznawać nowe miejsca i na nowo odkrywać te, które znany, kiedy robi się to z kimś, kogo się kocha i z kim jest bardzo dobrze podróżować przez życie. To jest dla nas najszczęśliwszy czas – dodał, po czym przytulił swoją ukochaną.

Maciej Kurzajewski na antenie wspomniał też o dzieciach, zarówno swoich jak i swojej nowej partnerki. – Nikt za nas życia nie przeżyje, nikt za nas życia nie doświadczy, nikt za nas tego wszystkiego nie zrobi. Kochamy najbliższych swoich: Kasia swoje dzieci, Adama i Helę, ja moich synów, Franka i Julka i dla nich zrobilibyśmy wszystko i mamy nadzieję, że oni będą czuli, że kiedy my jesteśmy szczęśliwi, są szczęśliwi – podkreślił dziennikarz.

Tak Kasia Cichopek świętuje 41. urodziny

40. urodziny Katarzyny Cichopek były szeroko komentowane w sieci. Jej fani z pewnością zastanawiali się, czy w tym roku dziennikarz także zabierze swoją ukochaną w niezapomnianą podróż. Tak się stało. Z okazji 41. urodzin zakochani wybrali się do Szkocji. Zdjęciami i relacjami z wyjazdu oczywiście na bieżąco dzielą się z internautami w mediach społecznościowych.

Kasia i Maciek pokazali, jak zwiedzają malowniczą Szkocję. Odwiedzili m.in. zabytki, takie jak The National Wallace Monument, gdzie upamiętniony został narodowy bohater Szkocji, William Wallace.

Pomimo tego, że na wyspie panowała typowa brytyjska pogoda i trzeba było założyć cieplejsze ubrania, uśmiechy nie schodziły im z twarzy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *