Kobieta z połową twarzy w gwiazdkach zmieniła się nie do poznania. Tak teraz wygląda

Twierdziła, że początkowo chciała sobie wytatuować tylko trzy gwiazdki, a w wyniku niefortunnego splotu okoliczności skończyła z połową twarzy pokrytą wzorami. Dzięki temu “wyczynowi” Kimberley Vlaeminck zdobyła wielką internetową sławę, bo jej historia, razem z wymownymi zdjęciami, lotem błyskawicy obiegła sieć. Po latach jednak zmieniła się nie do po poznania.

Na szczęście w obecnych czasach istnieją skuteczne metody, by całkowicie pozbyć się niechcianego tatuażu. Oczywiście jeżeli dysponuje się odpowiednią kwotą pieniędzy.

Kobieta z połową twarzy w gwiazdkach zmieniła się nie do poznania

Przez lata twierdziła, że wcale nie chciała się oszpecić. Tatuażysta z Rumunii miał nie zrozumieć pomysłu Kimberley, która na dodatek zasnęła na fotelu podczas robienia tatuażu!

Burzę w mediach wywołał ojciec dziewczyny, który podobno wpadł w panikę na widok córki i postanowił pozwać tatuażystę, domagając się gigantycznego odszkodowania. Artysta twierdził z kolei, że Kimberley Vlaeminck przez całą sesję nie tylko nie zasnęła, ale także na bieżąco kontrolowała jego pracę, a wykonywanie tatuażu na twarzy na pewno nie dałoby zasnąć młodej dziewczynie ze względu na potężny ból.

W końcu kobieta przyznała się, że sama zmyśliła całą historię, bo bała się nie tylko swojego ojca, ale także reakcji jej ówczesnego chłopaka. Jak donosi serwis Wizaz.pl, Kimberley Vlaeminck poddała się kosztownemu i bolesnemu zabiegowi usuwania tatuażu.

Po dziewięciu sesjach i wydaniu ponad 13 tysięcy dolarów zmieniła się nie do poznania. A dowodem spektakularnej zmiany wizerunku są zdjęcia, którymi dzieli się w swoich mediach społecznościowych.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Vlaeminck (@kim.vlaeminck)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *