Szokujące słowa w TVP. “Dolali czegoś do szklanki”. Kto z niej pił?!

Szokujące słowa w TVP! Podczas debaty wyborczej padła dziwna sugestia o “dolaniu” czegoś do szklanki jednego z uczestników. To nawiązanie do kontrowersyjnych wypowiedzi. Kto z niej pił i o co chodzi?

Trwa debata wyborcza w TVP! W szranki stanęli przede wszystkim Donald Tusk i Mateusz Morawiecki. Urzędujący premier często atakował szefa Platformy. Powiedział m.in że kiedy Tusk rządził, miał serce z kamienia.

Debata TVP. Szokujące słowa. “Dolali czegoś do szklanki”. Kto z niej pił?!

– Ja nie wiem, czy panu premierowi tam dolali do szklanki… Jakiś pan pobudzony i agresywny, tak nie pasuje do pana panie premierze – dogryzł Tusk Morawieckiemu.

W podobnym tonie wypowiedziała się Joanna Scheuring-Wielgus z Lewicy. – Troszkę z zażenowaniem patrzę jak zachowuje się premier Mateusz Morawiecki , bo zachowuje się tak jak mój 2-letni syn, kiedy był w piaskownicy i ktoś próbował mu wyrwać łopatkę – powiedziała posłanka.

Debata wyborcza w TVP. Oni walczą o głosy

Komitety wyborcze z wyprzedzeniem poinformowały, kto będzie reprezentował poszczególne ugrupowania i koalicje w przedwyborczym starciu na antenie publicznej telewizji. PiS reprezentuje Mateusz Morawiecki, a Koalicję Obywatelską Donald Tusk, który próbował nakłonić do debaty Jarosława Kaczyńskiego. Bez efektu. Prezes partii rządzącej wolał pojechać na spotkanie z wyborcami w Przysusze. Z Trzeciej Drogi pojawił się w TVP Szymon Hołownia, z Konfederacji Krzysztof Bosak, a z ramienia Bezpartyjnych Samorządowców Krzysztof Maj. Do debaty stanęła tylko jedna kobieta – Joanna Scheuring-Wielgus z Nowej Lewicy.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *