Nie żyje uczestnik popularnego programu. Miał 40 lat

Nie żyje Piotr Zabawski, uczestnik popularnego programu stacji Polsat Ninja Warrior Polska. O śmierci mężczyzny poinformował w czwartek, 12 października, portal Biegun Ninja Team. Piotr Zbawski miał 40 lat. Jak udało nam się ustalić, mężczyzna zginął w tragicznym wypadku samochodowym.

Piotr Zbawski, 40-letni stolarz z Warszawy, był jednym z uczestników popularnego programu stacji Polsat Ninja Warrior Polska. Mężczyzna brał udział w piątym oraz szóstym sezonie, a także w trwającym — ósmym.

Piotr Zbawski nie żyje. Uczestnik Ninja Warrior miał 40 lat

W czwartek (12 października) portal Biegun Ninja Team niespodziewanie przekazał tragiczną informację.

“Z przykrością informujemy, że w dniu 6.10.2023 zmarł nasz przyjaciel Piotr Zabawski. Dziękujemy Ci Piotrze za to, że byłeś z nami — w naszych sercach pozostaniesz na zawsze. Pogrzeb Świecki Piotra odbędzie się 17.10.2023 o godz. 14:00 na warszawskich Powązkach” — czytamy na profilu portal Biegun Ninja Team na Facebooku.

“Fakt” dotarł do osoby z bliskiego otoczenia Piotra Zbawskiego. Udało nam się ustalić, że 40-latek zginął w tragicznym wypadku samochodowym pod Kościanem.

— Zginął w wypadku samochodowym. Tir wjechał w niego, a on uderzył w samochód ciężarowy, który stał przed nim. Auto Piotra zostało zmiażdżone — mówi nam osoba z rodziny 40-latka.

Jego największą pasją były sporty przeszkodowe

Piotr Zbawski był zapalonym sportowcem, którego największą pasją były sporty przeszkodowe ninja.

“Trenuję systematycznie i biorę udział w zawodach w całej Polsce i Europie. Moje życie kręci się wokół sportu Ninja. Miłością do tego sportu zaraziłem swojego największego fana, mojego syna, który odnosi swoje pierwsze sukcesy w zawodach Juniorskich” — pisał Zbawski na stronie patronite.pl.

Jak twierdził, sport przeszkodowy stał się jego sposobem na życie.

“Sportami przeszkodowymi zainteresowałem się na początku 2020 roku, kiedy samo ćwiczenie na siłowni przestało mi wystarczać. Od tej pory sport przeszkodowy, ze szczególnym uwzględnieniem kategorii Ninja stał się moim sposobem na życie. Rok 2022 był dla mnie bardzo udany, a w 2023 roku nie zamierzam zwalniać. Moim celem jest dążenie do perfekcji” — pisał 40-latek.

Biegi przeszkodowe typu NINJA polegają na jak najszybszym pokonaniu bardzo wymagającego toru przeszkód.

“Najpopularniejszą ich odsłoną jest telewizyjny program Ninja Warrior. Zawody NINJA to zawody o podniesionym stopniu trudności dedykowane dla miłośników kategorii skill. Na tym torze liczy się przede wszystkim na precyzja, siła i umiejętności zawodników” — czytamy na stronie patronite.pl.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *