Justyna Kowalczyk opublikowała zdjęcie z mężem. Wystosowała apel do wszystkich Polaków

Justyna Kowalczyk-Tekieli w mediach społecznościowych opublikowała archiwalne zdjęcie. Pod wspólną fotografią ze swoim tragicznie zmarłym mężem Kacprem Tekieli słynna biegaczka narciarska wystosowała ważny apel przed zbliżającymi się wyborami parlamentarnymi w Polsce.

Wybory parlamentarne w Polsce odbędą się w niedzielę 15 października. Kilka dni temu Justyna Kowalczyk-Tekieli zdradziła, na kogo odda swój głos. “Będę głosować, bo od wyników wyborów bezpośrednio będzie zależeć ważna decyzja rzutująca na moje i Hugonka życie” — napisała Kowalczyk-Tekieli. “Mój głos oddam na Jakuba Kota. To, że był sportowcem, jest najmniej dla mnie ważne. To mądry, elokwentny człowiek, który umie w ekonomię” – dodała.

Jakub Kot – były reprezentant Polski w skokach narciarskich – będzie ubiegał się o mandat posła w okręgu nr 14, który obejmuje powiaty: tatrzański, nowotarski, limanowski, nowosądecki i gorlicki. Jest szósty na liście Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej, PO, Nowoczesna Inicjatywa Polska i Zieloni.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *