Zjadła 48 ostryg na randce, a potem przeżyła szok

Miało być romantycznie, a skończyło się prawdziwą katastrofą. Popularna tiktokerka EquanaB wspomina teraz swoją najgorszą randkę w życiu. A zaczęło się od zaproszenia do modnej restauracji i 48 ostryg, które pochłonęła wielkim apetytem. Jej partner chyba nie był na to przygotowany. Zrobił coś bardzo podłego, choć w komentarzach nie wszyscy tak uważają.

Kobieta przeżyła wielkie rozczarowanie i oczywiście nagrała o tym filmik, który teraz zyskuje popularność w mediach społecznościowych.

Tiktokerka myślała, że ten wieczór będzie wyglądał zupełnie inaczej. W końcu dała się zaprosić mężczyźnie, który do dłuższego czasu namawiał ją do spotkania. Oboje wybrali się do modnej restauracji Fontaine’s Oyster House — w Atlancie w USA.

Ostrygi na przystawkę

EquanaB z wielką ochotą przystąpiła do uczty. Na przystawkę zjadła aż 48 ostryg, nie przejmując się za bardzo taką ilością. Potem pochłonęła jeszcze ciasto z krabem oraz danie z czerwonych ziemniaków. W tym czasie jej przyjaciel miał sączyć tylko jednego drinka. Nagle wyszedł do toalety i… już nie wrócił. Nie przekonał go nawet popularny mit, że ostrygi to mocny afrodyzjak.

@equanaaa #hebrokeyallendofstory #fontainesoysterhouse #oysters ♬ original sound – EquanaB

Nie wiadomo dlaczego mężczyzna postanowił ulotnić się po angielsku. Czy powodem był niepohamowany apetyty kobiety, a może chodziło o etykietę i zraziło go głośne siorpanie, co słychać na nagraniu?

Tiktokerka, choć z pełnym brzuchem, została przy stoliku sama, ze słonym rachunkiem do zapłaty, który wyniósł 184 dolary. I to był chyba najgorszy cios.

Jej wielkie rozczarowanie randką nie we wszystkich znajduje zrozumienie. Komentujący są bezlitośni. “Dobrze zrobił, że uciekł” – pisze jeden z nich. “Pewnie powiedział, że możecie się spotkać na drinku, po czym zaczęłaś siorbać połowę oceanu”— dodał ktoś inny.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *