Roksana Węgiel jest w ciąży? “Wiedziałam, że będzie z tego problem”

Ostatnio w mediach aż huczy od plotek o rzekomej ciąży Roksany Węgiel. Wokalistka w końcu zabrała głos i zdecydowała się wypowiedzieć w tej kwestii. Jej słowa nie pozostawiają złudzeń.

Roksana Węgiel to jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. 18-latka największą popularność zdobyła dzięki wygranej w “The Voice Kids” oraz na Eurowizji Junior w 2018 r. Od tego czasu celebrytka nie może narzekać na brak zainteresowania mediów. Kilka miesięcy temu artystka podzieliła się ze swoimi fanami zaskakującą informacją. Gwiazda zaręczyła się z Kevinem Mglejem, który jest od niej starszy o 8 lat oraz ma 3-letniego syna z poprzedniej relacji. Roksana Węgiel niedawno zdradziła, że ich ślub odbędzie się już w 2024 r.

— W przyszłym roku, tak. […] Ale jakie będzie wesele, to się klaruje — zaznaczyła.

Roksana Węgiel jest w ciąży? “Wiedziałam, że będzie z tego problem”

Roksana Węgiel ostatnio wydała nową piosenkę “Łobuz”, która jest efektem współpracy z Beatą Kozidrak. Po premierze utworu w sieci zawrzało. Ukazało się wiele artykułów, gdzie już w tytule pojawiła się sugestia, czy młoda wokalistka jest w ciąży. Spekulacje zrodziły się na podstawie koszulki, którą można było zobaczyć na 18-latce w materiale promującym jej teledysk. Artystka miała na sobie T-shirt z czerwonym napisem “It’s a girl” (“To dziewczynka”).

Roksana Węgiel zdążyła już zareagować na wspomniane plotki podczas swojego najnowszego wywiadu dla Radia Eska. W pewnym momencie rozmowa dotyczyła medialnych nagłówków związanych z koszulką noszoną przez 18-latkę. Wokalistka zareagowała na całą sytuację z uśmiechem i przyznała, że zdawała sobie sprawę, że napis na jej koszulce może zostać źle zinterpretowany. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości, stanowczo zaprzeczyła plotkom.

Wiedziałam, że będzie z tego problem. Nawet na planie mówiłam Konradowi, mojemu styliście, że “Jezu, jaką ty mi dałeś koszulkę… Ludzie pomyślą, że ciąża”, ale nie, dementujemy

— To jest zwykły napis na koszulce. Tyle wystarczy, żeby sprowokować Polskę? Chodziło mi o taką siłę dziewczyn — wyjaśniła.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ROXIE 💎 (@roxie_wegiel)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *