Michał Szpak i jego szokujące rzęsy. Wyglądają jak…

Michał Szpak lubi szokować wizerunkiem. Artysta nie boi się odważnych stylizacji i spektakularnych makijaży. Wokalista wstawił do sieci relację, na której zaprezentował się z nowymi rzęsami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że wyglądały jak dwie czarne wsuwki do włosów. Trzeba mieć sporo odwagi, żeby pokazać się publicznie w tak oryginalnym wydaniu.

Michał Szpak zadebiutował na polskiej scenie 12 lat temu, gdy wystąpił w programie “X Factor”. Już wtedy było widać, że artysta ma oryginalny styl, obok którego nie da się przejść obojętnie. W 2011 r. zaskoczył wszystkich widzów swoim wykonaniem piosenki Czesława Niemena “Dziwny jest ten świat” w programie TVN-u. Do dzisiaj Szpak jest obecny na polskiej scenie muzycznej i czaruje słuchaczy potężnym głosem oraz oryginalnymi piosenkami.

Michał Szpak ze szpiczastymi rzęsami

Michał Szpak nie boi się odważnie eksperymentować ze stylem. Udowodnił to w najnowszej relacji na Instagramie. Piosenkarz zaprezentował fanom spięte włosy i delikatny makijaż oka. Jednak największą uwagę zwracały jego rzęsy, które wyglądały jak czarne wsuwki do włosów. Trudno było oderwać wzrok od niecodziennej charakteryzacji Michała Szpaka.

Michał Szpak na co dzień też lubi szaleństwa z modą

Wokalista nie tylko na scenie lubi zaskakiwać oryginalnymi kreacjami. Na co dzień piosenkarz także stawia na ekscentryczne dodatki. Często można go spotkać na mieście w butach na wysokim obcasie. Oprócz tego Michał Szpak chętnie sięga też po piżamowe zestawy, które uzupełnia nieoczywistymi akcesoriami takimi jak: apaszka w barokowy wzór, czy kapcie z futerkowego materiału.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *