Świerzyński spłodził dziecko z 16-letnią harcerką. Zaskakujące, co zrobił później

Sławomir Świerzyński od 40 lat jest w związku z Renatą Świerzyńską. Para poznała się na obozie harcerskim. Ona miała zaledwie 16 lat, kiedy zaszła w ciążę z przyszłą gwiazdą disco polo. Ich związek nie raz był wystawiany na próbę. Jeden z kryzysów przyszedł wtedy, kiedy Sławomir Świerzyński spłodził nieślubne dziecko.

Sławomir Świerzyński uchodzi obecnie za osobę bardzo religijną, dla którego dobro rodziny stawiane jest na pierwszym miejscu. Nie zawsze jednak tak było. Lider zespołu Bayer Full ma na swoim koncie spore grzeszki.

Sławomir Świerzyński zrobił dziecko 16-latce

Sławomir Świerzyński i Renata Świerzyńska poznali się na obozie harcerskim. On miał wówczas 22 lata i był druhem, ona była zaledwie 16-letnią harcerką. Ich relacja zaczęła się dość nietypowo, ale zakończyła się przed ołtarzem. Przyszły gwiazdor disco polo poślubił swoją żonę w Gostyninie.

Renata miała wówczas 16 lat i była w ciąży ze Sławomirem. Małżonkowie są razem od 40 lat. Wspólnie doczekali się narodzin dwóch synów: Sebastiana i Damiana.

Sławomir Świerzyński ma nieślubną córkę

Okazuje się, że Sławomir Świerzyński nie zawsze był w porządku wobec swojej żony. W latach 90. wdał się bowiem w romans, którego owocem jest córka. Nikola Świerzyńska-Dutkiewicz niedawno skończyła 30 lat.

Muzyk niechętnie wypowiada się publicznie na temat zdrady, której się dopuścił. Nie ukrywał jednak, że przeżył bardzo burzliwy okres w swoim życiu. “Przyznam, że Renata zniosła ze mną bardzo wiele. Bywało, że różne osoby, także dziewczyny, odwoziły mnie nad ranem do domu. Ona przejmowała mnie z ich rąk” – mówił Świerzyński w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *