Klaudia El Dursi poskarżyła się w sieci na Orlen. Cięta riposta spółki. Tak odpowiedziała celebrytka

Klaudia El Dursi wybrała się na stację Orlen, ale nie wszystko poszło po jej myśli. Gwiazda TVN-u zrelacjonowała to w sieci. Spółka postanowiła to skomentować w uszczypliwy sposób. Gospodyni “Hotel Paradise” odpowiedziała.

O kłopotach na stacji Orlen Klaudia El Dursi opowiedziała na Instagramie. Podjechała tam luksusowym samochodem, zaczęła tankować, a “paliwo w ogóle nie leciało”. Sytuację zauważył pracownik stacji i powiedział jej, że “nie może sprzedać paliwa”, choć bardzo by tego chciał.

Klaudia El Dursi wściekła się na Orlen. Kąśliwy komentarz spółki

Co takiego się okazało? Miał wyjaśniać prowadzącej “Hotel Paradise”, że “paliwo jest, niby awaria, ale wszystko działa” oraz dodał, że “taką dostał informację”. Zawiedziona El Dursi odjechała i pojechała zatankować w inne miejsce.

Orlen postanowił się odnieść do publikacji prezenterki. Na portalu X (dawniej Twitter) ucieszyła się, że wybrała ich stację. “Podpowiadamy, by następnym razem skrócić nagranie” — radzi celebrytce. Dlaczego?

Przypadkowo uwieczniła Pani, że w dystrybutorze obok nie tylko są wszystkie paliwa, ale nawet jeden z naszych Klientów tankuje

— czytamy we wpisie zakończonym uśmiechniętą emotikoną.

W piątek 13 października na Instastories El Dursi pokazała, że po wszystkim dostała mnóstwo hejterskich komentarzy.

Na El Dursi wylał się hejt.

“Przepraszam, ale limit na przełknięcie tych wszystkich oszczerstw już się wyczerpał. Na kolejnym stories zrzut ekranu mojej wczorajszej (z czwartku 12 października — przyp. red.) relacji z focusem na istotny detal.

El Dursi zwróciła uwagę na dystrybutor, który wskazał w swoim wpisie Orlen.

Takie pokazały się na nim wartości.

Co o tym sądzicie?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Klaudia El Dursi (@klaudia_el_dursi)

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *