Mama Anny Przybylskiej straciła fortunę. Przez oszustkę nie mogła leczyć chorego wnuka

Krystyna Przybylska straciła ogromną kwotę, bo zaufała znajomej i pożyczyła jej pieniądze. Do tej pory nie odzyskała ich i dlatego zwróciła się o pomoc do prokuratury i policji. A nie tak dawno naprawdę potrzebowała gotówki na leczenie jednego z wnuków.

Mama zmarłej aktorki Anny Przybylskiej ujawniła personalia oszustki. To Magdalena R. z Włocławka. Kobieta zwróciła się do mamy zmarłej aktorki o pomoc w nabyciu zagranicznego spadku. Krystyna Przybylska uwierzyła jej i pożyczyła ogromną kwotę: 800 tys. zł. Niestety, do tej pory nie odzyskała pieniędzy.

Gdy Krystyna Przybylska opisała swoją historię w internecie, okazało się, że oszustka mogła naciągnąć innych ludzi, którzy uwierzyli w jej historie i wyłudzić nawet 4 mln zł. Magdalena R. miała zajmować się m.in. wyłudzaniem pieniędzy od ludzi, którzy chcieli kupić mieszkania z licytacji komorniczych. Do transakcji nie dochodziło, bo R. znikała z gotówką. Oszustka została skazana przez sąd pierwszej instancji, jednak złożyła apelację. Jak dotąd jest bezkarna.

Krystyna Przybylska próbowała odzyskać pieniądze na leczenie wnuka

Tymczasem przyszedł moment, że Krystyna Przybylska potrzebowała pilnie pożyczonych wcześniej Magdalenie R. pieniędzy. Było dramatycznie, bo okazało się, że jeden z jej wnuków, syn starszej córki Agnieszki, zachorował na cukrzycę typu 1. Krystyna Przybylska zażądała od Magdaleny R. zwrotu pożyczonych pieniędzy.

— Błagałam, żeby wysłała mi te pieniądze, tu chodzi o życie dziecka, ale bez odzewu. To było straszne — mówi “Faktowi” Krystyna Przybylska. Podkreśla, że zmroziło ją, że kobieta, której na wyrost zaufała, miała gdzieś zdrowie jej wnuka. Oczywiście sprawa nieodzyskanej pożyczki bardzo odbiła się na jej zdrowiu.

Całą historię mama Anny Przybylskiej opisała na swoim Facebooku. Nie przebierała w słowach.

Należy ukręcić łeb takim oszustwom. Jak to ma się w naszym kraju do sprawiedliwości, że taka oszustka jeszcze chodzi na wolności. Wszystkie pieniądze, które ulokowała w tzw. słupach, będzie w zębach oddawała. Ja przygotowałam pozew przeciwko nim o kradzież i wyłudzenie oraz o utratę zdrowia mojego, jak i zdrowia wnuka

— można przeczytać na Facebooku Krystyny Przybylskiej.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *