Tak mieszka Magdalena Ogórek. Spodziewaliście się takich luksusów? [ZDJĘCIA]

W mediach społecznościowych zazwyczaj publikuje treści związane z jej pracą, ale czasami pokazuje również skrawek swojego prywatnego życia. Magdalena Ogórek nie ukrywa, jak urządziła się na warszawskim Mokotowie. Na jej Instagramie można znaleźć zdjęcia imponującego salonu czy biblioteczki. Robi wrażenie!

Magdalena Ogórek ma za sobą karierę polityczną. Osiem lat temu była kandydatką SLD w wyborach prezydenckich, a wcześniej, również z ich listy kandydowała bezskutecznie do Sejmu. Potem zmieniła front i rozpoczęła pracę w TVP Info u boku Jarosława Jakimowicza.

Od tamtej pory jest gwiazdą stacji i można oglądać ją w różnych odsłonach. – Jestem dziennikarzem Telewizji Polskiej i cudownie mi się tu pracuje – powiedziała “Faktowi” Magdalena Ogórek podczas jednej z branżowych imprez.

Jak wygląda mieszkanie Magdaleny Ogórek?

Na co dzień Magdalena Ogórek chwali się w internecie sprawami służbowymi związanymi z zawodem dziennikarki i prezenterki Telewizji Polskiej. Zdarzyło się jednak, że uchyliła swoim wielbicielom rąbka tajemnicy i pokazała, jak mieszka.

Urządzając swój apartament na warszawskim Mokotowie, zdecydowała się na klasyczny styl, ale z nowoczesnymi elementami. Kuchnia Magdaleny Ogórek jest jasna i przestronna. Znalazło się tam miejsce na wysoki stół z barowymi krzesłami pokrytymi aksamitem.

Największe wrażenie robi jednak część wypoczynkowa. Dziennikarka ma gigantyczny regał z książkami. Przeróżne dzieła literatury piętrzą się zarówno na nim, jak i na antycznych stolikach, które poustawiane są w pobliżu. W centralnej części stoi również stare pianino oraz oryginalne bibeloty. Balkon nie jest może gigantyczny, ale idealny do ustawienia wygodnego kompletu wypoczynkowego i relaksowania się w nieco cieplejsze wieczory.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *