Rodzina Bardowskich z “Rolnik szuka żony” się powiększyła. Urocze nagranie trafiło do sieci

Anna i Grzegorz Bardowscy poznali się na planie drugiej edycji “Rolnik szuka żony”. Małżonkowie doczekali się narodzin dwójki dzieci. Teraz uradowana żona rolnika poinformowała, że ich rodzina znowu się powiększyła. Nowy członek rodziny Bardowskich wniósł do ich domu wiele radości.

Ania i Grzegorz Bardowscy brali udział w drugiej edycji programu “Rolnik szuka żony”, która była emitowana w TVP jesienią 2015 r. Para bardzo szybko wpadła sobie w oko. Później oboje zgodnie stwierdzili, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Ania i Grzegorz kontynuowali swój związek po zakończeniu zdjęć do programu. Zaręczyli się, a w kwietniu 2016 r. byli już małżeństwem.

Ania i Grzegorz z “Rolnika” doczekali się dwójki dzieci

Niedługo po ślubie Bardowscy ogłosili, że spodziewają się pierwszego dziecka. Ich syn przyszedł na świat w grudniu 2016 r. Chłopiec otrzymał na imię Jan. W listopadzie 2019 r. Ania urodziła drugie dziecko — Bardowscy przywitali na świecie córkę Liwię.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ania Bardowska (@ania.bardowska)

O powiększeniu rodziny małżonkowie poinformowali fanów w mediach społecznościowych. “Kochani, dzielimy się z Wami naszym szczęściem. 6 listopada na świat przyszła nasza córeczka Liwia. Nasz wspólny start był trudny, a łzy lały się strumieniami. Na szczęście byłyśmy pod opieką profesjonalistów i porządnie wyposażonym szpitalu. Od chwili narodzin minęło już kilka dni i w końcu u nas zaświeciło słońce. Pozdrawiamy Was serdecznie i dziękujemy za każde dobre słowo” — napisała dumna mama niedługo po urodzeniu córki.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *