Marii Magdalenie pękł 5-kilogramowy implant, ale wciąż tworzy treści dla dorosłych [GALERIA +18]

Uzależniona od operacji plastycznych influencerka Mary Magdalene (30 l.) jeszcze do niedawna mogła się pochwalić imponującymi, 10-kilogramowymi piersiami. Jednak niedawno dźwigany przez nią ciężar znacząco się zmniejszył: otóż jeden z implantów pękł, pozostawiając Mary z “monocyckiem”, jak sama go nazywa. Teraz wszystko wskazuje na to, że kobieta będzie musiała usunąć również drugi wypełniacz.

Mary Magdalene zaczęła się rozbierać już jako 17-latka. Teraz jest doświadczoną striptizerką i gwiazdą Instagrama z ponad 300 tys. obserwujących. Rzecz jasna ludzi na konto Mary przyciąga przede wszystkim jej niecodzienny wygląd, którego osiągniecie kosztowało ponad 100 tys. dolarów, czyli 434 tys. zł.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Denise J (@marysebastianpickles)

W ciągu ostatnich sześciu lat młoda kobieta miała m.in. pięć operacji piersi, cztery korekty nosa, trzy BBL (czyli brazylijski lifting pośladków), a także usunęła tłuszcz z policzków oraz powiększyła sobie biodra i wzgórek łonowy (ponoć ma teraz “najgrubszą waginę na świecie”).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Denise J (@marysebastianpickles)

Mary nie ukrywa, że wszystkie zabiegi były finansowane przez sponsorów. Podczas pandemii została wirtualną striptizerką i jak wyznała w rozmowie z Unilad, za zaledwie pięciominutową sesję pobierała zawrotne 100 dol., czyli ponad 400 zł. Pomimo tak wysokich cen każdego tygodnia miała minimum 50 klientów.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *