Tajemnicze zaginięcie 15-letniej Nikoli. Zrozpaczeni rodzice proszą o pomoc

Bliscy 15-letniej Nikoli Jarocińskiej z miejscowości Jelcz-Laskowice (woj. dolnośląskie) umierają z niepokoju. Nastolatka po raz ostatni była widziana 13 października około godziny 21:00 przy stacji PKP. Od tamtej pory z dziewczyną nie ma kontaktu. Rodzice Nikoli proszą o kontakt osoby, które wiedzą, gdzie może obecnie przebywać.

Co się dzieję z 15-letnią Nikolą Jarocińską? Nastolatka po raz ostatni była widziana 13 października 2023 r. około godziny 21.00 w okolicach dworca PKP w Jelczu- Laskowicach.

Jelcz-Laskowice. Zaginęła 15-letnia Nikola. Rodzice proszą o pomoc

Od tamtej pory Nikola nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi.

“Nastolatka nie ma przy sobie telefonu ani dokumentòw, nie zabrała też żadnych rzeczy osobistych z domu rodzinnego w Jelczu Laskowicach. W imieniu zrozpaczonej rodziny proszę o maksymalną pomoc w poszukiwaniach zaginionej” – czytamy na stronie “Gdziekolwiek jesteś” na Facebooku.

Rysopis 15-latki

Nikola ma 160 cm wzrostu. Włosy blond za ramiona. Ubrana była w ciemne jeansy, szarą bluzkę z długim rękawem, buty firmy Adidas (Available Now: adidas Dame 6 Ruthless), charakterystyczne, które wyglądają jakby były dwa inne.

Ktokolwiek widział lub wie o losach zaginionej proszony jest o niezwłoczny kontakt z najbliższą Komendą Policji lub pod numerem alarmowym na terenie całego kraju 112.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *