Doda ma problemy zdrowotne. Fani są zaniepokojeni

Długo wyczekiwana trasa koncertowa Dody “Aquaria Tour” przeszła już do historii. Gwiazda zagrała pięć wyjątkowych koncertów, których realizację można było oglądać w programie “Doda. Dream show”. Przed ostatnim koncertem Doda zaniepokoiła swoich fanów. Coś jest nie tak z jej zdrowiem.

Przez ostatnich kilka miesięcy Doda bardzo ciężko pracowała. Równolegle realizowała reality show oraz tworzyła swoją najważniejszą i najbardziej spektakularną trasę koncertową. W programie “Doda. Dream Show” widzowie Polsatu mieli okazję podejrzeć, jak od kulis wygląda tworzenie niezwykłego widowiska muzycznego. Dorota Rabczewska zrobiła wszystko, co było w jej mocy, aby fani na zawsze zapamiętali październikowe koncerty w ramach “Aquaria Tour”.

Doda ma kłopoty ze zdrowiem

Seria koncertów Dody została zorganizowana w Warszawie, w specjalnej hali telewizji Polsat. Artystka postanowiła, że tym razem zaprosi fanów do siebie i każdemu z nich zafunduje tak samo dobre show. W ramach “Aquaria Tour” zaplanowano pięć koncertów. Niestety przed ostatnim występem Doda zaniepokoiła internautów. Okazało się, że po tygodniu intensywnego wysiłku ma problemy z głosem.

Doda ma problemy z głosem.

“Właśnie uświadomiłam sobie, że w ciągu tygodnia, łącznie z próbą generalną, zagrałam 6 (!!!) pełnych koncertów na żywo. Mój głos ledwo żyje, ale było warto” — napisała gwiazda w mediach społecznościowych. Na InstaStory pokazała się dodatkowo ze specjalną maską do inhalacji na twarzy.

Ten widok zaniepokoił jej fanów, a zwłaszcza tych, którzy wybierali się na jej ostatni koncert.

Doda nie przejmuje się przeciwnościami

Doda podzieliła się fanami swoimi problemami tuż przed ostatnim koncertem w ramach “Aquaria Tour”. Od razu jednak zapowiedziała, że problemy z głosem nie staną jej na przeszkodzie i koncert odbędzie się zgodnie z planem.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by AQ🌙ARIA (@dodaqueen)

“Dziś ostatni z 5 koncertów w stolicy, które łącznie zgromadziły prawie 15 tys. ludzi pod sceną Aquarii. Kto dziś się wybiera posłuchać mojego syreniego wycia?” — napisała Doda na Instagramie.

Doda stanęła na wysokości zadania. Wykazała się profesjonalizmem i zagrała dla fanów wyjątkowy koncert. W niedzielę 15 października trasa koncertowa “Aquaria Tour” się zakończyła. Teraz artystka będzie mogła udać się na zasłużony odpoczynek i skupić się na swoim zdrowiu.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *