Nie żyje 26-letnia uczestniczka konkursu Miss Świata

Po konkursie Miss Świata w 2015 r., w którym wzięła udział, mając 18 lat, opisywano ją “jedną z młodych i obiecujących talentów”. “Piękna twarz, wysoki wzrost i charyzmatyczna osobowość” — dodawano. Sherika de Armas, urugwajska królowa piękności, zmarła w wieku 26 lat. Bliscy żegnają ją we wzruszających słowach.

Sherika de Armas reprezentowała Urugwaj w konkursie Miss Świata, który odbył się w Sanya w Chinach w 2015 r. Była wówczas jedną z niewielu 18-letnich kandydatek.

Nie żyje 26-letnia uczestniczka konkursu Miss Świata

Choć De Armas nie znalazła się w pierwszej trzydziestce konkursu, nazwano ją “jednym z młodych, obiecujących talentów Urugwaju” ze względu na “piękną twarz, wysoki wzrost i charyzmatyczną osobowość”.

Poza konkursami zajmowała się sprzedażą produktów kosmetycznych i prowadzeniem własnej firmy. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała, że zawsze chciała prezentować kosmetyki, występować w reklamach lub chodzić po wybiegu.

— Lubię wszystko, co jest związane z modą i myślę, że w konkursie piękności marzeniem każdej dziewczyny jest mieć możliwość wzięcia udziału w wyborach Miss Świata. Bardzo się cieszę, że mogłam przeżyć to doświadczenie, które było pełne wyzwań — mówiła Sherika de Armas.

Była również zaangażowana w wolontariat w fundacji Péreza Screminiego poświęconej dzieciom z chorobą nowotworową.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *