Gwiazda “Googleboxa” schudła 40 kg. Fani w totalnym szoku

Gdy zaczynała swoją pracę w programie “Googlebox” ważyła ponad 100 kg. Postanowiła jednak pozbyć się 40 kg i teraz swoją niesamowitą metamorfozą zachwyca fanów. Ostatnie filmiki Moniki Kotońskiej wywołały u jej fanów prawdziwy festiwal pochwał. Co na nich widać?

Agnieszka Kotońska jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych bohaterek programu “Gogglebox. Przed telewizorem”. Jej barwna osobowość oraz oryginalny wizerunek wzbudzają wiele emocji. Celebrytka ma rzeszę wiernych fanów, ale też sporo hejterów. Kotońska ma 46 lat i wraz z rodziną mieszka w Chodzieży. W programie występuje od trzeciej edycji. Na kanapie przed telewizorem zasiada razem z mężem, Arturem i synem Dajanem.

Agnieszka Kotońska w ciągu kilku ostatnich lat przeszła metamorfozę. W niczym nie przypomina już korpulentnej blondynki z krzykliwym makijażem i przypadkowymi stylizacjami, którą widzowie TTV poznali w starszych edycjach “Goggleboxa”. Gdy zaczynała swoje występy w programie TTV ważyła prawie 100 kg. Ale w ostatnich latach schudła aż 40 kg.

Agnieszka Kotońska podbija tik-toka

Agnieszka Kotońska chwali się efektami swojej zdrowej diety już nie tylko na Instagramie, ale i na Tik Toku. Jej fani są wprost zachwyceni. Po jednej z ostatnich publikacji, na której widać, jak tańczy i zachęca wszystkich do stosowania zdrowej diety, zaczęli ją nawet porównywać z Natalią Siwiec.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *