Żona Pazury musiała zatrudnić panią do sprzątania. Powód zaskakuje

Edyta Pazura u boku Cezarego Pazury wiedzie naprawdę luksusowe życie rodzinne. Para ma trójkę dzieci i mieszka w ogromnym domu. Żona wielkiego aktora odpowiedziała teraz, jak dba o swoją willę. Internauci zapytali bowiem wprost, czy zatrudnia gosposię. Odpowiedź Edyty naprawdę zaskakuje.

Edyta i Cezary poznali się prawie dwie dekady temu w pociągu. Aktor od razu stracił głowę dla młodszej o 26 lat dziewczyny. W mediach było głośno o ich relacji, a wielu wydawało się, że to tylko przelotny romans.

Tymczasem para pobrała się w 2009 r. i doczekała trójki pociech: Amelii (12 l.), Antoniego (9 l.) i Rity (3 l.). Obydwoje chętnie dzielą się w sieci zdjęciami i informacjami ze swojego prywatnego życia.

Edyta Pazura opowiedziała jak dba o swój dom

Aktor w rozlicznych wywiadach nie ukrywa, że podział ról w ich małżeństwie jest dość tradycyjny. – Będę szczery, dom jest na głowie żony – powiedział kilka miesięcy temu w rozmowie z Faktem Cezary Pazura. – Ja jestem często poza domem na planie albo gdzieś na wyjeździe, więc wszystko spada na jej barki. Edytka świetnie sobie ze wszystkim radzi – dodał w ramach usprawiedliwienia.

Teraz zaś podczas rozmowy z internautami na swoim profilu, Edyta Pazura odpowiedziała, czy korzysta z pomocy gosposi. W końcu sławna para mieszka w naprawdę ogromnej i luksusowej willi.

Nie mam gosposi, ale mam dom, który ma prawie 400 metrów, więc jest pani, która przychodzi i 2 razy w tygodniu sprząta. Ja bym nie dała rady przy moich obowiązkach ogarnąć chaty w taki sposób, w jaki bym chciała, a cenię sobie czystość i porządek – opowiedziała Edyta Pazura w swojej relacji na Instagramie, dodając, że z charakteru jest osobą pedantyczną.

Dodała jednak, że gdy tylko ma czas, sama lubi sprzątać. I są rzeczy, o które zawsze dba zupełnie sama.

Są takie rzeczy, które sama muszę zrobić, jak np. generalne porządki. Nikt za mnie tego nie zrobi, no ale nie biegam codziennie ze szmatą od rana do wieczora, bo po prostu nie dałabym rady – powiedziała Edyta Pazura.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *