Szok! O tej pizzerii usłyszała cała Polska. Teraz tak ich traktują

Przez krótką chwilę byli bohaterami i wychwalała ich cała Polska. Teraz jednak na pizzerię z Wrocławia, która rozdała kilkaset pizz osobom czekającym w gigantycznej kolejce do głosowania, wylała się potężna fala hejtu. To przykre, jakie wiadomości otrzymują od kilku dni jej pracownicy. “Po ludzku jest nam smutno” — mówią.

Komisja wyborcza nr 148 na osiedlu Jagodno we Wrocławiu zasłynęła podczas tegorocznych wyborów do Sejmu i Senatu na całą Polskę jako ta, do której ustawiła się najdłuższa kolejka. Ostatni głosujący opuszczali ją dopiero przed godziną 3 w nocy, choć w teorii lokale wyborcze otwarte są tylko do godziny 21.

Wrocław. Podarowali wyborcom czekającym w gigantycznej kolejce 300 pizz. Spadła na nich fala hejtu

Z pomocą wyborcom, którzy w zimnie czekali wiele godzin na możliwość oddania głosu, przyszła wrocławska Pizzeria Mania Smaku. Pracownicy z dobrego serca przygotowali aż 300 pizz i zawieźli je stojącym w kolejce ludziom. Ten gest dobroci już po wyborach spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem ludzi z całej Polski. Do knajpy spływały słowa wsparcia i podziękowań, niektórzy nawet robili pizzerii przelewy, by odpłacić za pomoc.

Niestety, ten zryw dobroci nie trwał długo. Już w piątek, 20 października, pracownicy Manii Smaku opowiedzieli w mediach społecznościowych o przykrych komentarzach, z jakimi muszą się mierzyć od czasu, jak entuzjazm po wyborach przygasł. Jak przekazali, zalewa ich fala hejtujących komentarzy, w których zarzuca się im m.in. kłamstwo i manipulacje. Pokazali też niektóre z wiadomości.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *