Ogromne szczęście sobotniego gracza w Lotto. Na jego konto trafi fortuna

W sobotę, 21 października do jednego gracza Totolotka uśmiechnął się los. W losowaniu Lotto trafił bowiem “szóstkę”. Szczęśliwiec w jednej chwili stał się bajecznie bogaty. Na jego konto trafi ogromna suma.

21 października w losowaniu Lotto padły następujące liczby: 5, 13, 17, 36, 39 i 47. “Szóstkę” wytypował jeden gracz, tym samym wygrywając ponad 7 mln zł. Na konto szczęśliwca trafi jednak mniejsza suma. Od wygranej w Totolotka jest pobierany bowiem 10 proc. podatek. Na razie nie wiadomo, gdzie padła główna wygrana.

Jedna ogromna wygrana w Lotto i wiele “piątek”

We wspomnianym losowaniu padły również wygrane drugiego stopnia. 73 graczy otrzyma po 4547,80 zł minus podatek. W Lotto z plusem nie było wygranej pierwszego stopnia, ale 43 osoby skreśliło “piątkę”. Kwota tych wygranych wynosiła 3,5 tys. zł minus podatek.

Losowania Lotto oraz Lotto Plus odbywają w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 22:00. Transmisje losowań można oglądać na stronie lotto.pl, na Facebooku, kanale YouTube oraz w programie TVP3.

Ostatnia duża suma z Lotto trafiła do osoby, która kupiła szczęśliwy kupon w kolekturze w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej 116B. W losowaniu z 10 października pula wyniosła 8 623 079,70 zł.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *