Marcin Hakiel bryluje jak playboy z nową ukochaną

Marcin Hakiel nie daje o sobie zapomnieć. Tancerz po rozstaniu z Kasią Cichopek wciąż szuka miłości i jak się okazuje na brak zainteresowania płcią piękną, nie narzeka. Po rozstaniu w lipcu z blondwłosą Dominiką, u jego boku pojawiła się brunetka, też Dominika. Marcin zabrał nową ukochaną na oficjalną galę, a do zdjęć pozował otoczony wianuszkiem kobiet niczym hollywoodzki playboy.

Marcin Hakiel rozwiódł się z Katarzyną Cichopek w sierpniu 2022 r. Katarzyna jest w stałym związku z Maciejem Kurzajewskim, Marcin wciąż szuka tej jedynej. Do lipca 2023 r. spotykał się z Dominiką z Wielkopolski, którą poznał w internecie. Po rozstaniu z tajemniczą blondynką długo nie był sam. Od kilku dni Marcin chwali się w sieci, nową miłością, która również ma na imię Dominika. Teraz zabrał ją na oficjalną imprezę.

Hakiel zabrał nową ukochaną na imprezę

Marcin Hakiel pojawił się na gali Business Power w hotelu Hilton w Warszawie. Na imprezę zabrał nową partnerkę Dominikę. Tym samym jego ukochana zaliczyła debiut na salonach. Marcin odstroił się w garnitur w prążek w kolorze grafitowym i czarną koszulę. Jego nowa miłość brylowała zaś w kwiecistej marynarce, prezentując z dumą zgrabne nogi.

Podczas robienia zdjęć Marcin na ściance czuł się jak ryba w wodzie i zachowywał się jak prawdziwy playboy. Pozował nie tylko z ukochaną, ale i z tancerkami ze swojej szkoły tańca. W otoczeniu tylu pięknych kobiet czuł się świetnie, a humor poprawiała mu jeszcze nagroda, którą jego akademia tańca otrzymała od Forum Biznesu Polska.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *