Nie żyje Radosław Herman, prowadzący “Poszukiwaczy historii”. To stało się nagle

Nie żyje archeolog i prowadzący program “Poszukiwacze historii” na antenie Polsat Play. Radosław Herman zmarł nagle, 21 października rano. Interweniowała straż pożarna i pogotowie ratunkowe. Popularyzator historii miał 51 lat i kawał życia przed sobą.

Informacja o śmierci Radosława Hermana pojawiła się w sobotę 21 października na portalu klobucka.pl. Napisano o próbie ratowania życia, które podjął kilka godzin wcześniej okoliczny zespół ratownictwa medycznego. Później, okazało się, że pomoc wezwano właśnie do Radosława Hermana.

Nie żyje Radosław Herman. Wzywano pogotowie ratunkowe

“Tragiczna wiadomość dotarła do nas z Parzymiech. Przed dwoma godzinami informowaliśmy o nagłym zatrzymaniu akcji serca w tej miejscowości.

Przed chwilą otrzymaliśmy informację, że nie żyje historyk, archeolog, przyjaciel wielu ludzi i doskonale znana postać w powiecie kłobuckim – Radosław Herman. To do niego wzywany był Zespół Ratownictwa Medycznego. Składamy kondolencje jego rodzinie, znajomym i bliskim” – napisano na profilu portalu klobucka.pl na Facebooku.

Wzruszające pożegnanie Radosława Hermana

Informację o śmierci Radosława Hermana potwierdził za pośrednictwem Facebooka Rafał Balcerzak, członek rady miejskiej w Krzepicach. W swoim wpisie zaznaczył, że w chwili śmierci archeolog znajdował się na planie filmowym i kręcił kolejne historie opowiadające o historii Śląska.

“Dziś tragiczne wieści z Parzymiech…. Na planie kolejnej niesamowitej historii z naszego regionu zmarł Radosław Herman. Przez ostatnie lata zrobił bardzo dużo, odkrywając historię Krzepic i regionu. Już nic więcej nie odkryje, nie zarazi swoją pasją i miłością do historii kolejne osoby…” – napisał samorządowiec.

Kim był Radosław Herman? Prowadził znany program historyczny

Radosław Herman prowadził na antenie Polsat Play program “Poszukiwacze historii”. Był archeologiem i pasjonatem historii. Szczególnie interesował się epoką średniowiecza.

Wiele osób dzieli się z nami swoimi historiami, aby dowiedzieć się, co inni o tym myślą. Jeśli masz swoją opinię lub sugestię dotyczącą tej historii, proszę napisz ją w komentarzach na Facebooku.  

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *