Danuta i Zenek Martyniukowie przeżyli koszmar w Paryżu. “Więcej tam nie pojadę”

Zenek Martyniuk niedawno spełnił swoje marzenie o zagraniu przed Polonią w Paryżu. Danuta Martyniuk towarzyszyła mężowi podczas pobytu we Francji. Po powrocie ujawniła, że po tym, co przeżyła na miejscu, nigdy więcej nie ma zamiaru wracać do Paryża. Co tam się wydarzyło?

Zenek Martyniuk od wielu lat koncertuje nie tylko w Polsce, ale także za granicą. Lider zespołu Akcent od dawna marzył o tym, aby wystąpić dla Polonii w Paryżu. W połowie października udało mu się spełnić to marzenie. Król disco polo do Francji poleciał z kochaną żoną, Danutą. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli.

Zenek i Danuta Martyniuk przeżyli koszmar w Paryżu

Danuta Martyniuk dzieliła się z fanami na Facebooku zdjęciami z pięknego Paryża. Niestety okazało się, że ich podróż nie była tak sielankowa, jak malowała się na zdjęciach.

Martyniukowie niedawną wizytę we Francji przepłacili olbrzymim stresem. Jeszcze przed wylotem z Polski małżonkowie dowiedzieli się, że sala La Capella w Villejuif, w której zaplanowano koncert Zenka Martyniuka, została w czerwcu spalona w zamieszkach wywołanych przez emigrantów. Wydarzenia zostało więc przeniesione do innego miejsca. Zmienił się także termin koncertu. Całe szczęście organizatorzy stanęli na wysokości zadania i koncert zorganizowany w Royal Palace udał się znakomicie. – Świetnie się bawiliśmy. Polonia szczęśliwa. Na koncercie było bezpiecznie. Organizatorzy spisali się na medal. Przyszli sami Polacy plus jedna pani z Afryki, żona Polaka. Okazało się, że bardzo lubi Zenka — powiedziała Danuta Martyniuk w rozmowie z ShowNews.pl.

Niestety podczas zwiedzania miasta Martyniukowie oraz ich wieloletni przyjaciele nie czuli się bezpiecznie i komfortowo.

Danuta Martyniuk już nigdy w życiu nie poleci do Paryża

Danuta Martyniuk w Paryżu spędzała czas z mężem oraz przyjaciółmi, którzy przylecieli do nich z Brukseli. Na jej profilu na Facebooku można zobaczyć kilka zdjęć ze wspólnego zwiedzania stolicy Francji.

Nikt nie przypuszczał jednak, że cała czwórka przeżywała w Paryżu olbrzymi stres. – Tłumy ludzi, trzeba pilnować torebek i biżuterii, bo kradną oczywiście emigranci wiadomego pochodzenia. Przeżyliśmy alerty bombowe w Luwrze i w Wersalu. Wszędzie policja i wojsko z karabinami. Nieciekawie to wygląda – relacjonowała w rozmowie z serwisem Danuta Martyniuk.

Żona Zenka stanowczo oświadczyła, że nie ma zamiaru wracać do Paryża. — Zenek na pewno jeszcze tam zaśpiewa, ale ja więcej tam nie pojadę! — zapowiedziała w rozmowie z ShowNews.

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *